PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=806}
6,8 32 229
ocen
6,8 10 1 32229
4,9 11
ocen krytyków
Moonraker
powrót do forum filmu Moonraker

Moje odczucia

ocenił(a) film na 7

No cóz moge powiedzieć ?

jest to chyba najbardziej popieprzony film z Bondów ale nie zawsze w pozytywnym tego slowa znaczeniu.

Film jest dziwny, fajny, głupi, mieszanka już sam nie wiem czego . Kiedy zaczyna sie już podobać (w trakcie oglądania) to po chwili zaczyna irytować: widz staje sie zniesmaczony. Oczywiscie jest to jeden z "eksperymentów" na charakter filmów bondowskich ale momentami film staje się parodią Bonda. Początek jest niezły ale potem jest coraz gorzej.
Nie bedę już mówił o nielogicznosci, i o innych absurdach (choć własnie nielogicznosć, pomysłowość jest klimatycznie bondowska) ale twórcy w tym filmie juz chyba za bardzo przesadzili.
Z racji popularnosci w tym czasie Gwiezdnych Wojen i jak myśle znudzenia widzów "tym samym" Bondem twórcy poszli na całość i urozmacili Bonda różnymi smaczkami czy odwołaniami.

No cóz dla mnie to pomysł nieudany może dla twórćów desperacki.

Nie znaczy to jednak ze ten Bond to kicha... raczej ciekawe doświadczenie... osobiscie uważam ze lepszy a bardzo podobny jest Człowiek ze złotym pistoletem


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones