PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7841}
7,2 5 002
oceny
7,2 10 1 5002
Moonwalker
powrót do forum filmu Moonwalker

Super film!

ocenił(a) film na 10

Dzięki niemu poznałem Michaela Jacksona. Najbardziej mi się podobał epizod z tym królikiem i zwariowanymi fanami

ocenił(a) film na 10
P_L_

Szczęsciaż z ciebie!!!Też byn chciała go oglądnąć z skąd ty go masz???

ocenił(a) film na 10
pateks

Miałem nagranego na kasecie video (TVP1 go wyemitowała dawno temu;)), ale żeby go zdobyć to polecam program emule. Szukaj pod:
Michael Jackson - Moonwalker 'The Complete Movie' (Divx Mp3).avi

ocenił(a) film na 6
P_L_

Właśnie ściągam go z eMule'a, ale na napisy.org nie ma napisów do tego filmu! nie wiesz skądje zdobyć? Uwielbiam Michaela Jacksona, jego muzykę i teledyski, zwłaszcza z lat 80...
Pozdrawiam

Bruce_Lee

jak dla mnie świetny klimat filmu i lat 80. super :D

użytkownik usunięty
pateks

A ja poprostu kupiłem orginalne DVD moonwalker z polskimi napisami na allegro z jakiegoś sklepu :)

ocenił(a) film na 10
pateks

Na cda można oglądnąć

P_L_

No kiedyś to Michael wymiatał :) A scena z królikiem na trasie rządzi :)

P_L_

Królik ("Speed Demon") jest dobry, ale lepsze jak dla mnie są "Man in the mirror" i "Smooth Criminal".

ocenił(a) film na 5
P_L_

Dobrze, że są jeszcze fani MJ :) No i "przybywają" nowi. A sam film bardzo fajny, chociaż rzeczywiście fabuła została skrojona do minimum. Jeśli ktoś jest naprawdę fanem Michaela będzie zadowolony :)

Kochiyo

chciałabym obejrzeć ten film. A Majkela ubóstwiam pomimo tego ,że jego muzyką zainteresowałam się jakieś 2-3 miesiace temu. Król ;)

manka_8

ale w tym filmie nie chodzi o fabułę tylko o Michaela Jacksona... ostatnio kilka razy HBO wyemitowało "Moonwalkera". Pewnie będą jeszcze powtarzać. Film jest super, mimo, że w latach 80-tych nie było mnie jeszcze na świecie, odnoszę wrażenie, że oddaje ten fajny klimat amerykańskich lat 80-tych. Najlepszy motyw 'Smooth criminal'

P_L_

oglądałam ten film jako dziecko... ehh jak ja wtedy kochałam Michael'a :) w głowie został mi tylko jeden fragment: jak Michael wchodzi w białym garniturze do klubu, stojąc w drzwiach wrzuca monetę do grającej szafy i zaraz potem leci "smooth criminal", moja ulubiona piosenka... to były czasy :)

ocenił(a) film na 8
Lina_4

I pomyśleć, że on już nie żyje.... ja jeszcze nie mogę w to uwierzyć :( bez niego wszystko wydaje się być takie bezbarwne.... ach ten jego wyjątkowy styl... to było dopiero coś! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones