PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=96683}

Mordercza hipnoza

Murder in Mind
5,9 196
ocen
5,9 10 1 196
Mordercza hipnoza
powrót do forum filmu Mordercza hipnoza

Nieprawdopodobny film

ocenił(a) film na 7

Film obejrzałem od początku do końca. Jest strasznie pogmatwany, do teraz żyje w przeświadczeniu, że tak naprawdę nie wiem co było prawda a co hipnozą;(

Mu_erte

Widziałem powiem tak podobał mi sie klimat filmu Tylko ze go nie zrozumialem ząb .

użytkownik usunięty
Mu_erte

Racja ja już dawno oglądałam ten film i pamiętam ze był strasznie nie zrozumiały dla mnie też się w pewnym momencie pogubiłam

Mu_erte

Doktorek tak zmanipulował pacjentkę że ona nie była dosłownie NICZEGO pewna. Ona nie wiedziała czy poroniła przez bicie męża czy przez wtachanie jakiejś skrzyni jak jej wmawiał psychiatra. On próbował jej wmówić że to ona była w związku zła a to nie prawda. Dodatkowo pod koniec filmu wydawało jej się że ma w ręku prawdziwy pistolet i chciała załatwić doktorka ale on nie był prawdziwy a potem policjant go zastrzelił ze swego i tak się to skończyło. Film jest genialny gdyż pokazuje jak słaby jest NASZ umysł i co można jemu wmówić jeśli nie jest się czegoś do końca pewnym i ma się jakieś traumatyczne przeżycia.

ocenił(a) film na 10
Mu_erte

Ja ten film obejrzałam 3 razy zanim go do końca zrozumiałam. Bo główna bohaterka nie jest tym za kogo sie uważała ponieważ od początku współpracowała z doktorkiem. Kiedy policjant go zastrzelił dokończył wyliczankę a w tedy się ocknęła a swiadczy o tym to ,że na końcu filmu paliła papierosa.

Mu_erte

Naprawdę? Według mnie jest czytelny i niesamowicie nudny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones