PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=397385}

Morderstwa w Oxford

The Oxford Murders
6,3 3 697
ocen
6,3 10 1 3697
Morderstwa w Oxford
powrót do forum filmu Morderstwa w Oxford

czasem się zastanawiałem która postać jest bardziej inteligentna: Frodo czy profesor.

Kiepska fabuła z taniego kryminału, tandetne uderzanie po policzkach "czerwonymi śledziami", nie chce mi się dalej wymieniać.

Gościu, który zagrał tego rosyjskiego studenta - to było tak żenujące, że aż nie mogłem na to patrzeć i odwracałem wzrok.

Oceniam ten film na 4, chociaż to i tak za dużo ale robię to tylko z dwóch powodów:

pierwszy - mam pewien szacunek do reżysera (Perdita Durango, Dzień bestii)

drugi i najważniejszy - absolutnie genialne piersi dziewczyny, która grała pielęgniarkę.

bliziu

za piersi dziewczyny powinieneś dać conajmniej 6!!!!!!!!!!!!!
hahaha, a co do filmu to średniak na nudne deszczowe popołudnie, osobiście obejrzałem bez entuzjazmu...

ocenił(a) film na 4
mrbox

fakt, piersi zasługują na więcej ale słowo się rzekło :) ale że na Froda poleciała - katastrofa

mrbox

UWAGA: kolejny znafca filmowy wypełzł spod kamienia pod którym siedział. uważać na nogi!

ocenił(a) film na 8
bliziu

Żenująca jest twoja wypowiedź. Bez argumentów. Widać lepszą fabułę ma Harry Potter albo Speed Racer, którym to wystawiasz tak wysokie oceny.
Drugi powód do takiej a nie innej oceny - kompletna Żenada.

ocenił(a) film na 4
ageusz

oczywiście że HP ma lepszą fabułę i nie trzeba nawet go lubić żeby to stwierdzić. Ja lubię filmy o HP i podobał mi się Speed Racer - w przeciwieństwie do tego telewizyjnego gniota z Frodo. I co mi zrobisz?

Jestem zwolennikiem krótkich ale treściwych komentarzy, a nie eposów. Po co miałbym pisać całą stronę o filmie, który mi się nie podobał?

A piersi byłby fajne, udław się.

bliziu

UWAGA: kolejny znafca filmowy wypełzł spod kamienia pod którym siedział. uważać na nogi!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones