PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=122}

Morderstwo doskonałe

A Perfect Murder
7,2 45 546
ocen
7,2 10 1 45546
5,7 6
ocen krytyków
Morderstwo doskonałe
powrót do forum filmu Morderstwo doskonałe

Czy ktoś zauważył, że telefon w kuchnii, przez który rozmawiała Emily był biały, z prostokątną słuchawką, a potem gdy się szarpała z włamywaczem i go zabiła to słuchawka od telefonu leżąca na podłodze była czarna i do tego okrągła. Drobiazg, ale jednak pewna nieścisłość.

agamalochleb

A ja mam większy dylemat ;-) Jak to możliwe że drobna blondynka "poradziła sobie " z potężnym facetem ,dwa razy większym od niej, w dodatku przestępcą ( chyba umiał się bić ) ?
Po takiej napaści znienacka nie byłabym w stanie nawet pisnąć a co dopiero szarpać się jak niemal równy z równym ! Zamiast zabić ją szybko i "zwyczajnie" on kotłuje się z nią po całej kuchni ledwo dając jej radę :) Mało realistyczne ,prawda ?

rica_2

To też jest racja, choć zawsze w filmach tego typu kobieta szarpiąc się z mordercą, wychodzi z tego w miarę cało :)

ocenił(a) film na 8
rica_2

Jeśli miałabyś ratować swoje życie, dostałabyś takiego przypływu energii (zastrzyku adrenaliny), że sobie tego w tej chwili tego po prostu nie wyobrazisz.
W takich momentach ludzie potrafią podnosić nawet samochody :-)

ocenił(a) film na 9
agamalochleb

Brawa za spostrzegawczość! Faktycznie kierownik planu dał d...y.
Albo to ujęcie dokręcali znacznie później i nikt nie sprawdził że słuchawka powinna być biała.
Ale fajnie że znajdują się ludzie, którzy zwracają uwagę na detale. Pozdr. ;-)

MacMarko

Dzięki :) Też pozdrawiam ;-)

ocenił(a) film na 9
agamalochleb

Bo były dwa telefony, jeden w kuchni a drugi w pokoju i z pokoju zadzwoniła na policję.

joanna252

Być może, w tej chwili juz nie jestem w stanie sobie przypomnieć, oglądałam to ponad 2 lata temu :) Ale jeśli masz rację, to brawa za spostrzegawczość i pamięć.

agamalochleb

telefon w kuchni był biały i biały pozostał:) Emily zadzwoniła na policję z pokoju, w którym był czarny telefon.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones