PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=122}

Morderstwo doskonałe

A Perfect Murder
7,2 45 508
ocen
7,2 10 1 45508
5,7 6
ocen krytyków
Morderstwo doskonałe
powrót do forum filmu Morderstwo doskonałe

Bohater, którego gra Douglas jest tu przedstawiony jako potwór, a to że jego żona zdradzała go z jakimś malarzem kryminalistą to niby w porządku jest ???

ocenił(a) film na 9
Nieznajoma_2_2

Osobiście byłabym bardziej wkurzona, gdybym się dowiedziała, że mój facet zlecił moje zabójstwo niż gdyby mnie zdradził

ocenił(a) film na 9
Ola_Ola_23

Racja. Chyba tylko psychopata mógłby porównywać wagę zdrady i zlecenia zabójstwa jako coś równego sobie ;)

Nieznajoma_2_2

A gdzie niby jest pokazane, że jest w porządku? To ty tak to sobie ułożyłaś w głowie

ocenił(a) film na 6
Nieznajoma_2_2

Rozumiem, że jak partner cie zdradzi to go będziesz chciała zamordować? To jest normalne według ciebie, czy tak nie zachowuje się potwór bez uczuć?

ocenił(a) film na 9
Nieznajoma_2_2

Nieznajoma_2_2 Nie dajmy się wciągać w jakieś głupie feministyczne brednie w stylu jemu wolno jej nie wolno bo mamy to dzisiaj na co dzień a i tak nic z tego nie wynika

Nieznajoma_2_2

Wpis sprzed lata, a jak bardzo aktualnie głupi w kontekście strzelaniny w Poznaniu. Nie zabija się z powodu zawiedzionej miłości.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones