PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=841388}
3,2 182
oceny
3,2 10 1 182

Morderstwo w Halloweenowym Ekspresie
powrót do forum filmu Morderstwo w Halloweenowym Ekspresie

2/10

ocenił(a) film na 2

Mix różnych gatunków i wątków, a co kolejny to głupszy. Lawina absurdów.lance Henriksen pojawia się na samym początku w scenie, która wygląda jak nakręcona z ukrycia z planu - wypowiada jedno zdanie, idbiera telefon, przeprasza i odchodzi, i tyle Go widzieli aż do ostatnich minut filmu. Pewnie żałuje, że telefon nie zadzwonił, zanim włączyli w ogóle kamerę...

tawindan

Aż takiej tragedii to nie ma.

Radek_Traczyk

A nie pisałem to w połowie filmu. Jednak jest

ocenił(a) film na 4
Radek_Traczyk

Racja ogląda się nawet spoko,tylko że strasznie sztuczny ten film jest.Ma się wrażenie jakby oglądało się teatr tv ;)

ocenił(a) film na 4
tawindan

Tam jest taka opcja "uwaga spioler" jak już wrzucasz post wspominająć która aktor ile zagrał. Bo tak się składa że trafilem na ten film wlasnie przez Henriksena..

ocenił(a) film na 2
Flat_Eric

Trochę mnie zatkało, kiedy to przeczytałem. Serio, spoiler? Dobre sobie, nic z fabuły nie zdradziłem, a jeśli ktoś planował obejrzeć ten film ze względu na Henriksena, bo trudno mi znaleźć inny powód, to taką osobę ładnie i ciepło przestrzegłem przed zbyt wielkimi iczekiwaniami. Jeśli widzisz tu spoiler, to moim zdaniem czepiasz się dla samego czepiania.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones