PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=627077}

Mosiężny imbryk

The Brass Teapot
6,2 4 343
oceny
6,2 10 1 4343
Mosiężny imbryk
powrót do forum filmu Mosiężny imbryk

a mi się podobał

ocenił(a) film na 8

za przesłanie
że dla papierków drukowanych człowiek potrafi poświęcić wszystkie wartości moralne i wszystkich
ze dla papierków popada w szaleństwo
że dla papierków potrafi zabić,znosić ból,kłamac,kraść,oszukiwać,wpadać w furię etc
że dla papierków potrafi gardzić biedniejszymi od siebie...
i tak by można ciągnąć

mi się film podobał-dałam 8/10..;)

ocenił(a) film na 8
Tzolkin

Jestem tego samego zdania, 8/10 ;)
Dałbym 9/10, gdyby nie przewidywalne zakończenie.
A po za tym lubię Juno Temple. ;)

ocenił(a) film na 6
Tzolkin

A wiecie co w tym wszystkim jest najlepsze?
- 100% ludzi którzy na bogactwo nie chorują twierdzi że oni by tak nigdy nie postąpili.
- jednocześnie na podstawie szerokich badań zakrojonych na ameryke płn, płd i europe 80% wygranych dużych krajowych loterii w ciągu 5 do 10 lat roztrwoniła cały majątek i skończyła z jeszcze gorszym stanem finansowym niż przed wygraną
coś się nie zgadza w tym rachunku.... no ale każdy się zapiera że to nie on... jego to nie dotyczy

Ludzie wariują jak spada im gotówka z nieba i to najbardziej właśnie wariują ci najbiedniejsi co się zapierają że oni to napewno by tak sie nie zachowali.

ocenił(a) film na 6
ocenił(a) film na 6
Tzolkin

więc wy koledzy wyżej którzy tak demonizujecie role papierków drukowanych bylibyście pierwsi którym zaczęłoby o-d-p-i-e-r-d-a-l-a-ć jakbyście się tylko łatwo dorobili.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones