PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104649}
6,4 16 291
ocen
6,4 10 1 16291
Motór
powrót do forum filmu Motór

POLSKI GÓWNIANY FILM ORAZ NAMAWIAJĄCY MŁODZIEŻ DO BRANIA NARKOTYKÓW TAKICH JAK: ĆPANIE KLEJ I DAJE 1 DLA TEGO GOWNIANEGO FILMU!!!!!

ocenił(a) film na 10
brucelee33

Motór to wspaniały polski film i wcale nie propaguje narkotyków film posiada ukryty sens którego symbolem jest WSK na końcu filmu gdy ów słynny motór zostaje spalony oznacza to zerwanie ze zła przeszłością z narkotyków i pijaństwa dlatego film propaguje bardziej dobro niż zło oczywiście nie jest to film dla dzieci niepotrafiących go zinterpretować!!!

ocenił(a) film na 10
brucelee33

Widzę że kolega gustuje bardziej w filmach, które doprowadzają kino Polskie do opłakanego stanu. Nie widzę powodu żebyś pisał takie słowa o filmie który w swojej prostocie jest śmieszny i naprawdę miło się go ogląda. Ja z drugiej strony mam dość polskiego kina które jest najsmutniejsze w świecie. Każdy film który wychodzi jest bardziej defiący od drugiego. Jeżeli ktoś straci dzieci, żone, matke, jeżeli komuś wszystko ukradna albo się spali do film jest dobry. A jeżeli ktoś nie ma dystansu do filmów jak Ty to napewno tego filmu nie powinien oglądać.

ocenił(a) film na 8
brucelee33

msciciel_2 zdjęcie w Twoim profilu mówi wszystko o twoim potencjale umysłowym :) nie bierz się więcej za ambitne kino bo Cię przerasta.

ocenił(a) film na 10
brucelee33

Film pierwsza klasa...klimat wspaniały i ten motór :). Zgodzę się, że może nie porywać każdego, ale ma coś w sobie takiego, że przyciąga, co inteligentniejszego widza, ale oczywiście nie dotyczy osoby, która założyła ten wątek :P Jestem ciekaw co Tobie serwuje telewizja "Czekam"(może zrozumiesz), bo po Twojej wypowiedzi wynika, że jesteś stałym widzem tej stacji...a film to tylko film nie zapominaj o tym...nikt Ciebie nie namawia do złych czynów drogi rzeczniku młodzieży...pozdro dla kumatych.

ocenił(a) film na 6
brucelee33

Dopiero dziś o tym pisałem. Nie zrozumiałe jest dla mnie jak można dać 1 filmowi ''Job czyli ostatnia szara komórka'' , a ''Ciacho'' ocenić na 10?!?!?!?
Dziesięć to jak wiesz najwyższa ocena. Arcydzieło. Czy więc ta koszmarna Polska komedia jest arcydziełem??? A ''Motór'' ? Cóż jak to ''Motór''. trzeba umieć choć trochę go zrozumieć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones