PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=549622}
4,8 63 212
ocen
4,8 10 1 63212
3,6 15
ocen krytyków
Movie 43
powrót do forum filmu Movie 43

nauczanie w domu syna, problem z okresem, Hugh Jackman z moszną. Ostatni filmik z kotem mogliby wyciąć, najgorszy ze wszystkich.

Na tych trzech śmiałem się cały czas :)

thom1992

Zwłaszcza domowa nauka była niezła: "Mamo, czy mogę wejść na imprezę?" :-P

borsuk96

Domowa nauka: pierwszy raz ( z matką ) i jak syna przykleili do latarni ulicznej :D

thom1992

Generalnie podzielam zdanie postu który ktoś napisał, że w tym filmie są, choć opisane w wulgarny sposób, sytuacje z życia np. wydanie forsy na dziwki (scena z karłami, złotem i wróżką lizuszką :-P )

thom1992

Nie obejrzałam całego ale ta patologiczna rodzinka mnie rozśmieszyła :)

ocenił(a) film na 8
thom1992

Dla mnie najlepsze to właśnie, kiedy rodzice uczyli Kevina w domu i kiedy grali w prawdę wyzwanie. Najgorsze o tych koszykarzach. Wgl o co w nim chodziło? -,-

angelika11455

O koszykarzach też było dobre :) Terence po prostu im wmawiał prawdę :) że są czarni, a wiemy że czarni są najlepsi w kosza tak jak czarni z Nigerii i Etiopii zawsze wygrywają biegi na 5000 m / 10 000 m :)

ocenił(a) film na 8
angelika11455

To była parodia z wszechobecnej poprawności politycznej. Pod szyldem równości i walki z rasizmem nawet afroamerykanie nie zdawali sobie sprawy, że są afroamerykaninami i różnią się od jaśniejszych panów ;)

ocenił(a) film na 8
thom1992

Hahaha bez beki. Te 3 pierwsze najlepsze.... Myślałam, że już nie wytrzymam z beki ;P

ocenił(a) film na 7
thom1992

1.nauczanie syna w domu.2.prośba dziewczyny by chłopak zrobił na nią kupę.3.karzeł w prezencie.

ocenił(a) film na 5
thom1992

Z tym kotem to jednak mocno przegięli, gdyby pozbyli si tej historii dałbym oczko więcej, a tak niesmak pozostał.

ocenił(a) film na 5
johnyss

a co było z tym kotem, bo ogladam

thom1992

okres wygrywa

ocenił(a) film na 5
zuzza8

okres i domowa szkoła

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones