PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=549622}
4,8 63 212
ocen
4,8 10 1 63212
3,6 15
ocen krytyków
Movie 43
powrót do forum filmu Movie 43

Oceny Segmentów..

ocenił(a) film na 5

1. Jądra 7/10
2. Szkoła w domu 6/10
3. Zaręczyny 5/10
4. Pożądanie w markecie 7/10
5. Superman Batman i Robin 4/10
6. Reklama 4/10
7. eBabe 5/10
8. Pierwszy okres 7/10
9. Skrzat na urodziny 5/10
10. Prawda czy wyzwanie 6/10
11. Mecz koszykówki 4/10

średnia ocena 5/10

adamxx68

Jądra 7/10 serio? Czyli dałabyś/dałbys swoje dziecko do takiej sceny i tez bys mial/a ubaw po pachy?

ocenił(a) film na 5
mania19

wiesz, nawet się nad tym nie zastanawiałem, zawsze znajdą sie jakieś osoby, które zamiast pękać ze śmiechu na tym kapitalnym segmencie, będą doszukiwać się niestosowności, jesli wszystko tak interpretować to najlepiej od razu położyć sie do grobu

adamxx68

Lubie komedie i glupie filmy, ale bez przesady. Moze patrze przez pryzmat, ze mam dziecko. I zdecydowanie obrzydzila mnie ta scena. A co do połozenia do grobu to mi jeszcze daleko. Jakos do setki musze dociagnac :D

ocenił(a) film na 5
mania19

też mam dzieci ale nie sądzę, żeby ten niemowlak przezył jakąś straszną psychozę, przeciwnie kiedy dorosnie bedzie sie z tej sceny smiac heh

adamxx68

Nie jest powiedziane, ze ten niemowlak sie bedzie smiac z tej sceny w przyszlosci.

ocenił(a) film na 5
mania19

bez niemowlaka tez ta scena by Cię obrzydziła, założe się

adamxx68

Możliwe, chociaz gdyby nie bylo niemowlaka przymknelabym oko na ta scene

ocenił(a) film na 5
mania19

czyli dochodzimy do konkluzji - jądra mają być na swoim miejscu tak? heh

adamxx68

jadra maja swoje miejsce na ciele i niech tak zostanie

ocenił(a) film na 5
mania19

tak czy siak ocena 1/10 jest bardzo niesprawiedliwa

adamxx68

dlaczego?

ocenił(a) film na 5
mania19

są zncznie gorsze produkcje, a niższej oceny od 1 już nie mozna dać, chciałbym widzieć Twoją minę gdy to oglądałaś heh

adamxx68

A mógłbys wymienic kilka tych gorszych produkcji?

ocenił(a) film na 5
mania19

naprawdę są, nawet najgorszym daje 2/10. jednak kino to sztuka, nikt kto ją tworzy nie będzie dla mnie dnem

adamxx68

Pozwoliłam sobie zerknąć na twoj profil i nie zauwazylam zadnego filmu z ocena "2". Ja zazwyczaj nie stawiam "1". Tylko 3 filmom wystawilam "1". I z drugiej strony kzdy ma prawo wystawic ocena jaka uwaza za sluszna wiec nie wydaje mi sie, zeby mówic iz moja ocena jest niesprawiedliwa.

ocenił(a) film na 5
mania19

niesprawiedliwa dla mnie, mam 20 filmow ocenionych 2/10 nie widzisz moich wszystkich bo nie jestes w znajomych

adamxx68

Ok, moze byc i niesprawiedliwa dla Ciebie. Dla mnie moglaaby byc Twoja piatka niesprawiedliwa, ale sie nie czepiam tylko szanuje Twoja ocene

ocenił(a) film na 5
mania19

Daj spokój, nie czepiam się, muszę isc spać żeby rano wstać heh
dziękuję za miłą konwerację w przyjaznym tonie,
dobranoc, adam

adamxx68

Kazdy kiedys musi isc spac. Niby se nie czepiasz, ale kwestionujesz moja ocene :)
Dobranoc, Mania

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones