PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=869135}

Moxie

6,0 5 987
ocen
6,0 10 1 5987
5,6 9
ocen krytyków
Moxie
powrót do forum filmu Moxie

Wiele ocen tego filmu pokazuje, jak potrzeby on był. Jeśli nie potrafisz oddzielić swoich emocji i przekonań od rzetelnej oceny filmu, to znaczy, że jesteś naprawdę słabym człowiekiem. Jeśli oceniłeś Moxie na 1 tylko dlatego, że jest feministyczny, to nie mam pojęcia po co Ci w ogóle konto na Filmwebie. Nie twierdzę, że film jest wybitny i zasługuje na same wysokie noty. Jednak jeśli oceniasz film, weź pod uwagę grę aktorską, dialogi, pomysł na fabułę, scenografię, ścieżkę dźwiękową, generalnie całość. Wystawienie 1 za temat jaki podejmuje w mojej ocenie jest poniżej jakiejkolwiek godności. Jeśli to zrobiłeś, to właśnie do Ciebie kieruję to zdanie: Takie zachowanie jest dowodem na to, jak bardzo boisz się obecnego głosu feministycznego w przestrzeni publicznej. Czy tego chcesz czy nie, problem patriarchalnego społeczeństwa jest wreszcie zauważany i pomyje, które właśnie wylałeś na film o nastolatkach tego nie zmienią.

ocenił(a) film na 5
alishja

Film jest słaby ale mówi o ważnym temacie i takie filmy są potrzebne

ocenił(a) film na 1
garfild2002

Dokładnie, ja oceniłem słabo za całokształt, a nie jakiejś gadanie, ze jakiś temat jest ważny czy też nie. To tak jakby zrobić beznadziejny film o głodzie w Afryce ale dać mu 10 bo jest to realny problem xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones