PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10032740}
6,0 475
ocen
6,0 10 1 475
Mr. Monk’s Last Case
powrót do forum filmu Mr. Monk’s Last Case

Powrót serialu?

ocenił(a) film na 10

Moja ocena dla tego filmu jest ultra subiektywna, byłem za dzieciaka fanem Monka - obejrzałem, myślę, że mniej więcej 3/4 całego serialu gdy leciał w TV.

Z automatu pokochałem ten film - zaczyna się średnio, ale gdy wątek córki Monka umiera i wracamy tylko do naszej czwórki głównych bohaterów - czuć ponownie ten klimacik, uwielbiam to, że nie zrobili z tego filmu taniego dramatu gdzie Monk odebrałby sobie życie, a zamiast tego przezwycięża swój stan depresyjny (albo depresję?) i wygląda na to, że powróci do wykonywania swojej pracy.

To bardzo naiwne, aby wierzyć w takie rzeczy, zwłaszcza patrząc na to ile ten film ma ocen, ale naprawdę chciałbym aby powrócił ten serial, miałbym co oglądać, i zdecydowanie miałbym co rewatchować :)

Co myślicie na temat tego filmu? Też chcielibyście powrotu serialu, czy ten film wystarczy?

ocenił(a) film na 8
Tester_Komorki

Marzeniem byłoby jakby ten serial znowu wrócił, jakby kręcili kolejne odcinki. To było moje marzenie za dzieciaka

weronika0155

Chyba nie ma po co już dzisiaj. To wszystko przeminęło...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones