PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=269102}
7,4 145 735
ocen
7,4 10 1 145735
5,8 14
ocen krytyków
Mr. Nobody
powrót do forum filmu Mr. Nobody

Witam.
Znacie może jakieś inne ciekawe filmy, w których miłość odgrywa bardzo ważną, bądź kluczową rolę? KONIECZNIE nie filmy typowo romantyczne, a już na pewno nie komedie. Szukam filmów, które bardzo na serio poruszają tą tematykę, może w dość wyjątkowy sposób. Osobiście znam 5 takich zupełnie innych od siebie filmów: Mr Nobody, Miłość, Zakochany bez pamięci, Drive i Blue Valentine.
Z góry dzięki za pomoc :)

ocenił(a) film na 10
OjciecNieChrzestny

,,Efekt motyla" - tematyka niemal identyczna co w ,,Mr. Nobody" a wątek miłości snuje fabułę i jest bardzo podobny do wątku Nemo i Anny. Inne filmy nie komedie ani typowo romantyczne w których miłość jest kwestią niemal najważniejszą to ,,Django", ,,Edward nożycoręki", ,,Slumdog. Milioner z ulicy", ,,Siedem dusz". Bohaterami tych filmów są mężczyźni i ich miłość do kobiet kieruje ich decyzjami.

ocenił(a) film na 9
KoKalina

Widziałem wszystkie powyższe filmy. Wszystkie były naprawdę bardzo dobre, poza slumdogiem, który pamiętam, że mnie znudził

ocenił(a) film na 10
OjciecNieChrzestny

Ja osobiście polecam 500 dni miłości/ 500 days of Summer. Nie jest to żadnego typu romans. Ukazuje on sytuację płci męskiej w nie do końca udanym związku z dziewczyną.

ocenił(a) film na 7
OjciecNieChrzestny

ja serdecznie polecam oprócz powyższych:
elegia
candy
pamiętnik
vanila sky
debiutanci
poradnik pozytywnego myślenia
głowa w chmurach
namiętność
i że cię nie opuszczę
zapach kobiety
między piekłem a niebem
drżące ciało
the story of us
szczególnie 5 pierwszych:)

ocenił(a) film na 7
OjciecNieChrzestny

Z nowych ... " About Time ".

ocenił(a) film na 9
OjciecNieChrzestny

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi! Na pewno sprawdzę te z filmów, których jeszcze nie widziałem!

ocenił(a) film na 7
OjciecNieChrzestny

nie ma sprawy, daj znać co się podobało;)

ocenił(a) film na 9
imag

Pamiętnik, zapach kobiety, między piekłem a niebem widziałem już wcześniej - świetne filmy. Poradnik pozytywnego myślenia również, chociaż znacznie mniej mi się podobał. Obejrzałem teraz Candy i jestem pod wrażeniem.

ocenił(a) film na 7
OjciecNieChrzestny

poleciłam Ci Candy, bo jak dla mnie jest filmem, o którym się nie zapomina, coś zostaje. Jest trochę "niefilmowy"a ja właśnie takie kino lubię:) cieszę się, że zrobił na Tobie wrażenie.

OjciecNieChrzestny

Meet Joe Black.

ocenił(a) film na 9
GodWhore

Widziałem, 7/10

OjciecNieChrzestny

Now is good

ocenił(a) film na 9
GodWhore

Również widziałem, film bardzo fajny. Wzruszyłem się, przyznam.

OjciecNieChrzestny

Forrest Gump.

ocenił(a) film na 9
noquarter98

Jasne, że widziałem ;)

ocenił(a) film na 10
OjciecNieChrzestny

Z ostatnich nominowań do oscara - Ona

ocenił(a) film na 6
OjciecNieChrzestny

Myślę, że w co 2 lub 3-cim filmie miłostki głównego bohatera odgrywają kluczową rolę - to naturalne. W życiu jest tak samo. Ale jeżeli chodzi o miłość i alternatywne rzeczywistości - wybory i tym podobne klimaty, to dziwię się, że nikt nie polecił Tobie "Donnie Darko" - choć pewnie oglądałeś

ocenił(a) film na 8
OjciecNieChrzestny

Jeśli nadal ciekawią Cię filmy o takiej tematyce to polecam film"Koneser" lub/i "Bracia".

OjciecNieChrzestny

"Jestem cyborgiem i to jest OK"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones