PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=269102}
7,4 145 702
oceny
7,4 10 1 145702
5,8 14
ocen krytyków
Mr. Nobody
powrót do forum filmu Mr. Nobody

Klasyczny, przereklamowany i przeintelektualizowany gniot. Film ogląda się w mękach i trzeba go przyjąć "na raty". Porównanie do Incepcji jest dla niej obrazą.

Opinia_Narodu_Polskiego

Proszę Cię.. Może tylko ciut za trudny dla Ciebie a nie "przeintelektualizowany" jak sam napisałeś. Mimo że film dosyć skomplikowany to nie miałem jakiegoś wielkiego problemu z jego odbiorem, w dodatku podobał mi się więc wysoko oceniłem. Ale 3/10? Trochę za mało..

ocenił(a) film na 3
Darkreaper

Uwierz mi, nie miałem problemu z odbiorem o wiele ambitniejszych filmów od Mr Nobody, ale akurat w tym przypadku nie trafia do mnie ani formuła, ani pomysł, ani konwencja, ani realizacja. A gra aktorska jest nijaka i paradoksalnie przez tą nijakość najmniej szkodzi temu "dziełu". 3/10 to akt łaski.

Opinia_Narodu_Polskiego

Skoro tak odbierasz ten film to okej. Możesz mieć taką opinię i ją szanuje ; p

Opinia_Narodu_Polskiego

Całkowicie zgadzam się z Tobą; masa pomyśli, że ma do czynienia z majstersztykiem, a dla inteligentnego widza ten film to pseudo-inteligentny film.

renvox

" dla inteligentnego widza ten film to pseudo-inteligentny ". Miałeś na myśli słowo "pseudointelektualny" , inteligencie z Filmwebu ?
Przede wszystkim muzyka, obraz, aktorzy i scenografia klasyfikuja ten niebanalny film wysoko na tle ogólnego badziewia. po prostu zabawa reżysera z widzem, dla mnie świetna.

ocenił(a) film na 3
ajron1960

Sądzę, że renvox napisał dokładnie to, co miał na myśli. Nie zawarł w swojej wypowiedzi błędu językowego(poza powtórzenie ;P). Osobiście- film jest o niczym. Jaranie się Jared'em Leto, jako aktorem, też jest dla nie dziwne. Film był słaby i chwilami obrzydliwy. Takie jest moje zdanie.

ocenił(a) film na 1
Opinia_Narodu_Polskiego

Zgadzam się. Obejrzałem połowę - tyle głupot mogłem znieść. Reszta jutro. Moja opinia jest taka: Ten film to nieporozumienie.
Mam już dosyć ciąglego promowania New Age. Dlatego taka ocena.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones