PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=269102}
7,4 145 735
ocen
7,4 10 1 145735
5,8 14
ocen krytyków
Mr. Nobody
powrót do forum filmu Mr. Nobody

Obejrzałem @:-|

I pierwsza konkluzja jaka mi się ciśnie na usta jest taka, że nie dziwię się jednak, że ten utwór odniósł spektakularną, finansową klapę @:-)
Może i intrygujący, może i ciekawy wizualnie, może i pełen metafor i ukrytych sensów, może i głęboki i filozoficzny, ale...
każdy dojrzy w nim to co sam będzie chciał dojrzeć, a nie wielu dojrzy to co wymieniłem powyżej, a jeszcze mniej zrozumie o co w tym wszystkim chodzi @:-)... o ile w ogóle o coś chodzi i coś ten film prezentuje w sensie fabularnym, a nie został zrobiony tylko po to żeby publika się prześcigała w interpretacjach i dociekaniach na temat co autor chciał przekazać. A autor być może nie chciał przekazać nic bo nic nie miał do przekazania poza pomysłem (nietrafionym) na zrobienie kasy @:-) niestety w tym względzie całkowicie nie wyczuł rynku @:-)
Jeszcze raz powtarzam... obejrzałem... uczucia mam cokolwiek mieszane... najpóźniej od połowy zaczął mnie ten film nieco nudzić... co raz bardziej traciłem nim zainteresowanie (choć trwałem wytrwale w nadziei na jakieś zaskakujące fireworks), a w efekcie całość mnie po prostu cokolwiek zmęczyła... chociaż nie nazwałbym tego czasem straconym. Jednak rozważania i analizy tego dzieła pozostawię domorosłym filozofom... próżny trud @:-)

ocenił(a) film na 6
gandalfszalony

Czasem straconum można nazwać np czytanie twoich tematów... Mam taką sugestię dla ciebie na przyszłość - jeśli nie masz nic do przekazania, to zwyczajnie nie pisz tematów.

ocenił(a) film na 5
luk11c4

Wiesz... prawdę mówiąc to całkowicie gówno mnie obchodzi twoja opinia na mój temat @:-) Więcej straciłeś czasu baranie na te swoje odkrywcze sugestie niż na czytanie mojej poprzedniej wypowiedzi. Nie podoba się to omijaj szerokim łukiem i nie ujadaj.

ocenił(a) film na 6
gandalfszalony

Baranem jest raczej ten, co pisze takie głupoty jak ty, niż ten, kto musi to czytać :V Pozdrawiam

ocenił(a) film na 5
luk11c4

Właśnie tym co napisałeś powyżej udowodniłeś, że jesteś baranem @:-)
Nikt cię do czytania końmi nie zaciągał, a jednak masz to natręctwo, że jak sam napisałeś MUSIAŁEŚ! @:-) A durny to był już twój pierwszy komentarz bo nie odnosił się do tematu tylko skupił się na osobistym ujadaniu na mój temat.
A zamiast czytać treści, które aż zmuszają cię do osobistych wycieczek na temat ich autorów to pooglądaj sobie w TVp1 Dziennik Telewizyjny (DT - reanimowany) - zapewne w pełni zaspokoi twoje oczekiwania @:-)

Nie pozdrawiam i bez odbioru bym już prosił.

ocenił(a) film na 6
gandalfszalony

Próbuje tylko ratować mózgi innych osób przed czytaniem wypocin jakiegoś pawiana, który nie ma nic sensownego do powiedzenia. Jakbyś miał trochę oleju w głowie to byś z siebie nie robił pośmiewiska w internecie, jak ci inni uprzejmie zwracają uwagę. Ale ty i tak dalej będziesz wydalał swoje nic nie znaczące i gunwniane opinie z jakimiś daremnymi emotikonami jak nastolatka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones