PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=269102}
7,4 145 735
ocen
7,4 10 1 145735
5,8 14
ocen krytyków
Mr. Nobody
powrót do forum filmu Mr. Nobody

Byłam na premierze tego filmu, miałam wtedy jakieś 14 lat, i powiem że średnio ogarnęłam o co
chodzi :D ale teraz, za drugim razem, jest już dużo bardziej jasny. Najwyraźniej do tego typu kina
trzeba dorosnąć ;)

ocenił(a) film na 8
ShuiMa

Hej, w takim razie pomoz mi dorosnac i napisz o co w nim chodzi :)

ocenił(a) film na 10
ZlyStati

To może ja Ci pomogę. Ale mogę jedynie pomóc zrozumieć. Nie oznacza to, że musi Ci się od razu spodobać.
To film o drążącej ludzki umysł myśli "co by było gdyby...", "czemu wtedy nie zrobiłem tego...", "jak by się moje życie potoczyło, gdybym...". W życiu na każdym kroku podejmujemy decyzje. Czasem tak banalne, że zapominamy o nich minutę później. Ale to jak "efekt motyla", pociąga za sobą konsekwencje.
W brew pozorom banalna odpowiedź nad jeziorem, gdy dziewczyna zawołała go do kąpieli. Jedno zdanie zmieniło całe jego życie. Taka drobna decyzja, tak ogromna zmiana. O tym jest ten film. O wielu ludziach, którzy toczą w głowie alternatywne historie swojego życia.
Ja też mam w swoim kilka konkretnych momentów, które mogę namierzyć z dokładnością do sekund. Chętnie bym coś w tych momentach zmienił i obejrzał swoje inne życie, porównał, ocenił która z decyzji była lepsza. Każda diametralnie zmieniła by bieg mojej egzystencji.

Z filmów poruszających ten sam problem, ale znacznie łatwiejszych do zrozumienia polecam http://www.filmweb.pl/film/Przypadkowa+dziewczyna-1998-160

ocenił(a) film na 6
Marooned

Niesamowite jak wlasnie jedna sekunda 1 decyzja moze sprawic ze cale zycie potoczy sie zupelnie inaczej

ocenił(a) film na 9
ShuiMa

Nie zgadzam się. Ja oglądałem film mająć 12 lat i zrozumiałem go dobrze a gdy obejrząłem go mając 14 rozumiałem już wszystko. To nie chodzi o dorastanie. Im więcej filmów obejrzysz tym zaczniesz więcej rozumieć. Jak ze sztuką.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones