PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=269102}
7,4 145 702
oceny
7,4 10 1 145702
5,8 14
ocen krytyków
Mr. Nobody
powrót do forum filmu Mr. Nobody

To niesamowite jak dużo morzna mieć w życiu możłiwości wyboru.
Morzna pukać blondynke albo brunetke a nawet chinke.
I morzna nawet zginąć w tragicznym wypadku na skuterku, albo w samochodziku (i sie
utopić do tego!)

Wiec bardzo ważne żeby tak wybrać żeby nie umrzeć i dlatego bohater był mondry i dobze
wybrał bo był stary czyli nie umarł, chociaż wszyscy już byli wtedy młodzi, ale na końcu się
śmiał czyli byl zadowolony.

I jeszce bylo fajnie jak podpalil samochod zeby zonie pokazac, twardy bohater silny
psychologicznie i przewidywujacy. I w telewizorze wystepowal i mowil wazne rzeczy
wyjasnial o zyciu.

Genialne arcydzielo wszechczasów najlepsze na swiecie, sie nie zawjodlem! I daje to
myslenia.

ocenił(a) film na 6
_B_a_r_t_

powinni płacić w dragach za płodzenie takich tekstów.
jesteś mistrz.

ocenił(a) film na 5
_B_a_r_t_

zastanawia mnie czy ten komentarz powstał dla beki czy naprawdę ktoś mógł to napisać..... bo moRZna zwątpić.

użytkownik usunięty
gatii

A mnie zastanawia, dlaczego niekruży nie rozumieją ironii i biorą takie błędy na poważnie

ocenił(a) film na 5

Ironii?? Chyba mamy różne definicje tego pojęcia. Ironii tu bynajmniej nie widzę, widzę ewentualne celowo wprowadzone błędy ale przepraszam bardzo - to ma być ŚMIESZNE? Widocznie nie mam poczucia humoru, jestem drętwa - przepraszam mój błąd. Mnie również zastanawia dlaczego niektórzy nie potrafią czytać ze zrozumieniem bo skoro napisałam że coś mnie zastanawia to znaczy ni mniej ni więcej, niż że to mnie zastanawia - czyli trudno wyczuć jaka była intencja. Nie wierzę żeby ktoś był tak głupi by przypadkiem popełnił takie błędy, ale z innej strony - nie wierzę żeby ktoś był tak głupi by pisać taki komentarz celowo. Nie widzę sensu, aj soł sory.

ocenił(a) film na 8
gatii

Zgadzam się z Tobą;)

użytkownik usunięty
gatii

Spokojnie, nie ma się co denerwować. "Widocznie nie mam poczucia humoru, jestem drętwa - przepraszam mój błąd"- Nie masz za co przepraszać, to nie Twoja wina, że jesteś drętwa.

ocenił(a) film na 5

Całe szczęście że na świecie istnieją całe rzesze zawsze uśmiechniętych, nie doszukujących się wszędzie sensu i przyjmujących rzeczywistość taką jaka jest, bez specjalnych wymagań. Dzięki takim ludziom jak Ty świat jest piękniejszy <3 a teraz wybacz, ale muszę zakończyć tę wymianę uprzejmości, ponieważ rozmijamy się mentalnie jak Kundera i Grochola.

gatii

pomijając już fakt, że Kundera też lubił sobie przeintelektualizować, to rozumiem, że Ty - gatii - jesteś Grocholą w tym sporze.

pewnie już trochę siedzisz w internecie, a nadal nie wiesz kim jest troll? i że trolle rzadko kiedy są głupimi osobami, co więcej - zdecydowanie przewyższają umysłowo użytkowników, których chcą sprowokować swoimi wypowiedziami. brawo, jesteś kolejną, która "nie wierzy, że ktoś może być tak głupi by pisać taką wypowiedź" bo najwidoczniej Twój umysł nie jest w stanie wyjść poza niektóre granice pojmowania.

ocenił(a) film na 5
atti

a jaki ma sens pisanie takich komentarzy? które NIC nie wnoszą? być może to by było zabawne, podczas wymiany uwag na gg ze znajomym czy w podobnej sytuacji, taki żarcik sytuacyjny, ale publikowanie takich komentarzy na forum publicznym nie ma dla mnie żadnego sensu, tak jak nie ma sensu wymiana komentarzy pod tym postem. Ja wiem kim jestem, Ty wiesz kim ja jestem (w Twoich oczach), super. Niech tak zostanie. I'm out.

gatii

a jaki sens w ogóle ma pisanie komentarzy? co ma w ogóle sens? czy życie ma sens? w ten sposób zawsze można odpowiedzieć: "nie rób tego, bo to bez sensu". a skąd wiemy, czy coś ma sens czy go nie ma?

wracając do bardziej ziemskiego traktowania rzeczy: spoko, jestem w stanie zrozumieć o co Tobie chodzi i przestrzegam Cię, że wiele jeszcze trolli napotkasz w swoim internetowym życiu. a na filmwebie jest ich od groma i ciut ciut. w żadnym wypadku nie wolno się nimi denerwować, a już na pewno - dawać wciągać w dyskusję. ten troll napisał i sobie poszedł, ale gorszych osobników - którzy nie odpuszczają - jest zdecydowanie więcej.

tak więc: ZOSTAŁAŚ OSTRZEŻONA

:)

ocenił(a) film na 8
gatii

Taaaa, wypowiadaj się o ironii nie znając znaczenia słowa "bynajmniej" :)

ocenił(a) film na 5
olssen1999

jeśli ktoś tu nie zna znaczenia tego słowa, to BYNAJMNIEJ nie ja. :) http://pl.wiktionary.org/wiki/bynajmniej

ocenił(a) film na 6
gatii

jestes pusta i jednowymiarowa pewnie na bande czworga co kazde wybory glosujesz jestes idealnym i do tego naiwnym po stokroc materialem do wyrabiania przez propagande,, jedz do usa tam poczujesz sie jak w niebie , tyle samo jednowymiarowych ludzi jak ty sie tam znajduje

ocenił(a) film na 10
Hurrus

czy tez to zauważyliście? na polskich forach gdzie byś nie wszedł/weszła tam sami napinacze :D to chyba taka polska daremna mentalność wpojona przez komunizm :D

ocenił(a) film na 10
_B_a_r_t_

Wypowiedź na serio czy dla jaj ?
Silny psychologicznie ? ! :D

ocenił(a) film na 3
_B_a_r_t_

Szacunek za najlepszy komentarz jaki czytałem do tego filmu.

_B_a_r_t_

uśmiałam się, lubię takich pozytywnych ludzi z dystansem :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones