PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=269102}
7,4 145 735
ocen
7,4 10 1 145735
5,8 14
ocen krytyków
Mr. Nobody
powrót do forum filmu Mr. Nobody

Świeżo (miesiąc temu) kupionym autem najechałem na dzika, który wpadł mi pod koła po tym jak odbił się od innego auta. Miałem ubezpieczenie AC w czołowej renomowanej polskiej firmie ubezpieczeniowej. Naprawa wyceniona przez nich na 34 tys (szkoda całkowita, a auto bym zrobił u mechanika za 6 tys.), odszkodowania dostałem 2700 :D. Fakt faktem wywalczyłem więcej, ale chwilę po zdarzeniu pomyślałem, jakby się dało tak cofnąć te 5 minut. Natomiast po wycenie przez ich rzeczoznawcę stwierdziłem, że błąd był dużo wcześniej i przydałoby się cofnąć miesiąc wstecz i ubezpieczyć gdzieś indziej. Zgodnie z teorią strun, być może nawet nie przytrafiło by mi się to, albo może coś gorszego?.
Tak czy siak podobno oni jadą na swojej renomie i liczą, że tylko 2/10 poszkodowanych pójdzie do sądu. Na tych 8 można zarobić.
Puentą niech będzie to, że nie zawsze wybieramy dobrze, ale nawet w patowej sytuacji trzeba wybierać jakąś "strunę" i zawsze jest szansa, że będzie lepiej :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones