PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=269102}
7,4 145 702
oceny
7,4 10 1 145702
5,8 14
ocen krytyków
Mr. Nobody
powrót do forum filmu Mr. Nobody

Mam ból dupy. Chodzi mi o scenę gdzie w tle był utwór pixies where is my mind.... Nie wiem jakoś mi tam nie pasował. Poza tym zawsze jak go słyszę to wraca do mnie końcowa scena z Fitgh Club z walącymi się wieżowcami. Nie wiem czy to tylko moje odczucia ale dla mnie to niemal jak plagiat... Tego nie da się powtórzyć : D :D

ocenił(a) film na 10
heartshapedbox

where is my mind tam pasuje, bo to jest piosenka głównie słuchana i wyrażająca uczucia takich dorastających nastolatków, zagubionych w świecie lub jeśli mają szczęście zakochanych młodzieńczo tak jak w filmie.

ocenił(a) film na 5
RonRicco

Dzięki za Twoją opinię : )

ocenił(a) film na 3
heartshapedbox

też tę scenę odebrałem jako lekką profanację Fight Clubu i chęć przypodobania się publice. Zresztą podobnie jak tę całą pseudointeligencką gadaninę (wytrwałem 1,5 h)

dawidk5

Dziwne, jakby Pixies musieli istnieć tylko w kontekście filmowym.

dawidk5

Piosenka powstała pod koniec lat 80, czyli w czasach w których dzieje się scena z tą piosenką. Była to muzyka, której wtedy słuchały zbuntowane dzieciaki, takie jak Nemo i Anna. Nawiązanie do "Fight Club" wydaje mi się trochę na siłę.

ocenił(a) film na 8
heartshapedbox

Jared Leto też grał w Fight Clubie. Może ta piosenka to tak jakby hołd skierowany w stronę tego filmu albo ... podpowiedź, że Mr. Nobody też ma rozdwojenie jaźni.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones