PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=269102}
7,4 145 735
ocen
7,4 10 1 145735
5,8 14
ocen krytyków
Mr. Nobody
powrót do forum filmu Mr. Nobody

Jared Leto jako 120 latek? Ten facet sporo się już poświęcił dla kina, i jak widać nie ma zamiaru na tym poprzestać;) Jedyne co mogę powiedzieć to to, że nie mogę się doczekać tego filmu jak gwiazdki:))

tosainu77

Masz racje poświęca sie bardzo i ja również nie mogę się doczekać premiery tego filmu(miała być przewidziana na początek 2008r,ale konkretnej daty nie znam:/)

tosainu77

Ponoć początek 2009....

ocenił(a) film na 10
pineska_3

ja tez sie już doczekać nie mogę :D A z ta premierą to różnie jest, bo nawet, jak w ameryce będzie początek 2008, to w Polsce będzie połowa 2009 :(

tosainu77

tak długo? o ja.. . no nic, trzeba cierpliwie poczekać:d

ocenił(a) film na 9
tosainu77

Nie chce byc wredna, ale ja go obejrzałam juz w grudniu 2007 z lektorem :P.
Nie rozumiem protestów wokól tego filmu, wynoszenia pana L. na ołtarze i zakaz nie nagłośniania, przypominania o jego śmierci. To jest historia.
Dla mnie ten film nie jest nudny. Jest retrospekcją zdarzeń. Uważam że pan Leto bardzo dobrze zagrał. Polecam.
No ale zobaczymy po oficjalnej premierze, jakie bedą obiektywne recenzje.
pozdrawiam :).

ocenił(a) film na 9
tosainu77

śmiesznie napisałam, tak jakby moja ocena nie była obiektywna, według mnie jest. Chodzi mi o krytyków i tego całego światka. :).

ocenił(a) film na 9
tosainu77

mała pomyłka
powyżej odnośnie chapter 27 :P:P:P

ocenił(a) film na 10
shiness

haha no tak trochę :D Bo rozdział 27 już dawno można obejrzeć :D Ale Mr. Nobody niestety nie :( A nawet, jakby można było to już ściągnąć, to oglądać to na komputerze, a w kinie to i tak zupełnie inaczej.

ocenił(a) film na 9
tosainu77

:). Zgadzam się efekt bedzie inny.
A co do CH.27 to sie niezle zamotałam, jak się 10 rzeczy naraz robi to się miesza pozniej :P.
Pozdrawiam.:).

tosainu77

Hefajstion zagra w jednym filmie z piękną Heleną...Hmmm...;)

ocenił(a) film na 6
tosainu77

niech mi ktoś wyjaśni: Jared powiedział, że gra w tym filmie 12 (o ile dobrze pamiętam) różnych wcieleń postaci. czy to znaczy, że on osobiście gra także 120-latka?

ocenił(a) film na 9
un_yah

Co w tym dziwnego? Żyjemy w XXI wieku, charakteryzacja nie kończy się na szmince.

ocenił(a) film na 6
Snowflakes_

co w tym dziwnego? wszystko, poczynając na wyglądzie, kończąc na głosie. nie wiedziałam, że charakteryzacją można kogoś aż tak zmienić

un_yah

patrząc na trailer filmu i kilka tributów na YT [filmu nigdzie znaleźć nie mogę w necie =.= choćby po angielsku dobrej wersji, wie ktoś gdzie znaleźć?] to nie wszystkie wcielenia gra tam Leto. Ale większą część.
Fakt, że charakteryzacja nie dorobi aż tyle lat, ale jest jeszcze technika komputerowa, która ostatnio jest często wykorzystywana ;]

ocenił(a) film na 6
lisa666

oraz wysiłki aktorów:
"Leto ma strasznie zniszczony glos, bo żeby zagrać tego dziadka w filmie musiał mieć dość "stary " głos , że tak napiszę . każdego wieczora w czasie kręcenia filmu , krzyczał i w ten sposób rano miał straszną chrypkę , zdzierał sobie po prostu gardło , a teraz są tego konsekwencje , sam tego żałuje , powiedział w piątek , że już więcej nic takiego nie zrobi'"
/z polskiego forum 30STM/

użytkownik usunięty
un_yah

http://www.youtube.com/watch?v=fVG8UorMDvI&feature=related ten 120 latek to jednak Jared Leto. Odnośnie filmu, orientuje się ktoś, czy można go gdzieś znaleźć w sieci?

ocenił(a) film na 6

o sh*t, nie uwierzyłabym, gdybym nie zobaczyła :D

un_yah

wie ktoś kiedy będzie niemiecka premiera ? . tego filmu na pewno jeszcze w kinach nie było . pytanie tylko kiedy się zjawi ;)? .. wiem ze niemcy są strasznie spóźnieni jeśli chodzi o premiery .. ale żeby aż 8 miesięcy :> ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones