PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37647}

Mroczna połowa

The Dark Half
6,0 2 287
ocen
6,0 10 1 2287
Mroczna połowa
powrót do forum filmu Mroczna połowa

Cały czas myslałem ze to jakies alter ego pisarza morduje ludzi a tu sie okazalo ze to jakis inny koles. Skad on sie wogole wzial?? Brat blizniak wyrósł z jakiegos guza mózgu?? Duch to raczej żaden nie byl. Przeciez zadnego brata blizniaka nie bylo ukrytego, pozostała po nim tylko narośl w móżgu - wiec skad ten koleszka zły sie wziął, chyba z kątowni :). Nie kleje tego, moze mi ktos wytłumaczy jak tumanowi, bo mam chyba za małą wyobraźnie....

Pozdrawiam

CameFromFuture

Bardzo chętnie. Tak więc, sprawa wygląda następująco. Jego bliźniak nie narodził się z guzu mózgu, bowiem to nie był nowotwór ani innego rodzaju narośl, tylko nie narodzona wczesna forma ebrionalna jego brata, który we wczesnej fazie ciąży powinien zostać wchłonięty przez silniejszy orgaznizm jego brata. Jego tak się nie stało, i dlatego jego gorsza połowa, miała ciało, którego mógł użyć, do późniejszych narodzin.
Jego wciąż było to tylko ciało. Osobowość narodziła się z książek, a konkretnie z woli którą pisarz Ted przelał na papier. Woli życia, i życzenia, aby George Stark żył. Jak wiadomo, jeżeli mocno w coś się wierzy, to jest duża szansa na to, aby nasze życzenie się ziściło.
Tak samo jak w tym przypadku. Ted wierzył, podczas swojej kariery bardzo mocno wierzył że jego literacka postać żyje i robił wszystko aby tak się stało. Można nawet powiedzieć, że utożsamiał się z nim. Mroczny brat czerpał swoje życiodajne siły z książek Teda, bowiem to one nadawały sens jego egzystencji i tylko one były kluczem to ostatecznego pokonania go.Opisy jego osoby były tak dokładne, że nie trzeba było niczego więcej aby George wyszedł z kart powieści i narodził się na prawde.

CameFromFuture

Kur*a pisz SPOILER jak chcesz zdradzać fragmenty fabuły, bo dzięki Tobie mam zepsuty i seans i lekturę.

doris1997

Dokładnie!! pisz SPOILER

CameFromFuture

madrosci gimbusa, czyli dyrdymały pustej pały.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones