PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=817829}

Mroczne miejsce

Steel Country
6,0 4 071
ocen
6,0 10 1 4071
Mroczne miejsce
powrót do forum filmu Mroczne miejsce

To są Stany, a nie jakaś afrykańska wioska, gdzie po zaginięciu dziecka nikt jego nie szuka - policja, wojsko. Po odnalezieniu ciała nie przeprowadza się autopsji z urzędu, bo... matka się nie zgodziła - ona w tej sytuacji nie ma tu nic do gadania. Gość wykopuje ciało i zawozi do koronera, który nie zawiadamia natychmiast policji. Absurd goni absurd osiągając Himalaje, gdy pediatra(!) utopionego chlopca okazuje się pedofilem, który już w przeszłości był sądzony o molestowanie nieletniego. Na dodatek jego matka próbowała nawiązać z tym lekarzem romans. Która matka ze względu na pamięć syna nie dążyłaby do ukarania sprawcy?! Technicznie film zrobiony bardzo ładnie, ale od strony scenariusza to gniot - twórcy zupełnie się pogubili.

fanick

palec na chwilę mi zawisł nad wciśnięciem "ok",celem odpalenia..ale z tego co piszesz,myślę,że nie zniósłbym tych "detali"..thx

fanick

W odpowiedzi na Twoje pytanie...- chora matka.
Robiłam przymiarki do tego filmu ale też odpuszczę, jak kolega powyżej.. Mam też dodatkowy opór ze względu na to, że główną rolę gra Moriarty, na którego patrzeć nie mogę od czasów Sherloka.

Rajwant

Nie żaden Moriaty tylko Andrew Scott. I zagrał genialnie w tym filmie

mlody969

Jasne, dzięki :)

ocenił(a) film na 6
fanick

Weźcie mnie nie rozśmieszajcie. ten filmu nie obejrzy, bo gra w nim Moriarty, a drugi nigdy nie słyszał o sytuacjach, gdy matka przymykała oko, na to że jej kochanek/konkubent molestuje np. córkę.

A chyba w 3/4 takich spraw okazuje się, ze matka wiedziała, albo się domyślała.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones