PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=817829}

Mroczne miejsce

Steel Country
6,0 4 068
ocen
6,0 10 1 4068
Mroczne miejsce
powrót do forum filmu Mroczne miejsce

Czymże jest prawda?

użytkownik usunięty

Facet pyta w barze, a 'czy ktoś szuka prawdy?', a może Prawdy? Film niebanalny, spokojny, pełen treści i tego co naprawdę jest istotą życia. O utrzymywaniu pozorów, o dopasowywaniu się do własnych przekonań, o dopasowywaniu się do zbiorowości, o poszukiwaniu tego co ważne. Każdy znajdzie tu coś dla siebie i może się utożsamić z konkretną osobą. I nie mam pojęcia co musi mieć kobieta - matka, która może wszystko i może nic nie zrobić. Ogromnym plusem jest brak celebrytów, prócz gł. bohatera, dzięki czemu obraz jest taki prawdziwy, bliższy nam zwykłym ziemianom. Warto, polecam.
Czymże jest prawda? Przemilczeniem, zakopaniem, odgruzowaniem?

Witaj.
Zacząłem oglądać bez przekonania, temat oklepany niby. Główny bohater zdefektowany nieco- tez oklepane. Jednak film wciąga.
Zastanowiłem sie nad sprawcami pedofilami i zacząłem ich załować-- wiem to brzmi dziwnie.
Jednak stańcie po drugiej stronie lustra i wejdźcie w nich-- jest jakies fatum sprawiające to że z pełna świadomością dorosli rozgarnięci czynią zło.
Temat stary jak świat, to zawsze było i będzie bo Stwórca uczynił nas wadliwymi w emocjach. Poznac majstra po owocach. Było coś w PŚ o owocach.
Rozumiem ich, co nie znaczy wybaczam.
Co z nimi robić?? W starożytności /poza zboczonymi Grekami/ było to zjawisko tępione zdecydowanie.
Stosować karę śmierci?? Może kastracja by wystarczyła? Bo w leczzenie to ja nie wierzę.
Hej!

Zacząłem oglądać bez przekonania, temat oklepany niby. Główny bohater zdefektowany nieco- tez oklepane. Jednak film wciąga.
Zastanowiłem sie nad sprawcami pedofilami i zacząłem ich załować-- wiem to brzmi dziwnie.
Jednak stańcie po drugiej stronie lustra i wejdźcie w nich-- jest jakies fatum sprawiające to że z pełna świadomością dorosli rozgarnięci czynią zło.
Temat stary jak świat, to zawsze było i będzie bo Stwórca uczynił nas wadliwymi w emocjach. Poznac majstra po owocach. Było coś w PŚ o owocach.
Rozumiem ich, co nie znaczy wybaczam.
Co z nimi robić?? W starożytności /poza zboczonymi Grekami/ było to zjawisko tępione zdecydowanie.
Stosować karę śmierci?? Może kastracja by wystarczyła? Bo w leczzenie to ja nie wierzę.
Hej!

ddd

ddd

fgbvf

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones