PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=727187}

Mroczne umysły

The Darkest Minds
6,2 14 989
ocen
6,2 10 1 14989
Mroczne umysły
powrót do forum filmu Mroczne umysły

Cóż, zobaczymy. Nie wyobrażałam sobie Ruby jako Afroamerykanki( może to dziwne, ale fajnie jakby jej wyprostowali włosy ;D) , a o Liamie myślałam jak o najprzystojniejszym chłopaku ever. Harris być może w moim guście nie jest, ale w końcu to aktor, więc poczekamy zobaczymy.
<Clancy błagam bądź zabójczo przystojny!>

unique6596

Cała obsada do dupy.

Ja_asiaa

To też inaczej ich sobie wyobrażałeś nie oznacza że jest do dupy .

buterfly

Ale jest do dupy

Zuzu12345619

Fajnie byłoby tylko powiedzieć dlaczego tak sądzisz .

buterfly

Źle się wyraziłam cała obsada nie jest do dupy ale główna bohaterka. Bardzo lubię tą aktorkę ale jeśli ktoś czytał mroczne umysły to wie że Ruby nie jest czarna.

Zuzu12345619

Z tego co pamiętam to nie ma, jej dokładnego opisu wyglądu - Po za tym że ma brązowe włosy i zielone oczy .

buterfly

Ale naprzykład o Pulpecie mamy napisane że ma ciemną skórę, tak samo jest napisane że Zu jest Azjatką. Więc jeśli nie ma nic napisane o Ruby to sądze że jest ona biała, bo jeśli wyglądałaby inaczej to zostało by to napisane.

Zuzu12345619

Gdyby jasno było napisane że nie jest Afroamerykanką, to może by mi to zgrzytało ale tak nie mam z tym żadnego problemu .

buterfly

Ja jakoś nie mogę się pogodzić. Tak samo z piosenką przewodnią która jest również piosenką serialu "the Shadowhunters".

Zuzu12345619

Nie jest to pierwszy przypadek kiedy to fani książki, wyobrażają sobie swoich bohaterów zupełnie inaczej :) . - Chociażby w przypadku ''Igrzysk Śmierci'' było podobnie, a po premierze większość chwaliła aktorów .

ocenił(a) film na 9
Zuzu12345619

Piosenka ze zwiastunu nie jest piosenką z Shadowhunters. Fakt, śpiewa ją ta sama piosenkarka, ktora zrobiła kilka piosenek dla shadowhunters, ale piosenka Revolution jest zrobiona specjalnie dla Mrocznych Umysłów.

Zuzu12345619

Ojej - to najlepiej nie oglądaj filmu i te wszystkie twoje żale zostaw dla siebie i po problemie

buterfly

Jest opis jak to na zdjęciu z dnia przyjazdu do obozu jej ciemne mokre włosy bardzo odbijały się od jej jasnej skóry, dlatego to tak zgrzyta ;//////

Coffinek

Akurat uważam że aktorzy byli najjaśniejszą stroną produkcji, niestety gorzej ze scenariuszem ;////// .

unique6596

"fajnie jakby jej wyprostowali włosy"
nie, nie fajnie. Dziewczyna ma piękne, naturalnie kręcone włosy, nie rozumiem w jakim celu narzucać na nią urodowe standardy białych

livewire24

Exactly. Na dodatek prostowanie takich włosów bardzo boli czarnoskóre osoby, nie wyobrażam sobie sprawiać komuś bólu, tylko po to, żeby bardziej pasował do mojego wyobrażenia.

Jelonkii

Włosy bolą??

unique6596

Niestety, nie było na kim oka zawiesić :( Ten cały Liam wyglądał jak jakiś wymoczek, nie mogłam na niego patrzeć. Książki nie czytałam, więc nie wiem czy kolor skóry miał znaczenie, ale wg mnie Ruby wyglądała całkiem spoko, jednak dziewczyny mnie nie kręcą :/ Tylko trochę mi było niedobrze jak się musiała całować z tym piegatym wymoczkiem :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones