PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=666581}

Mroczny świat

Finsterworld
6,2 630
ocen
6,2 10 1 630
Mroczny świat
powrót do forum filmu Mroczny świat

3+/10

ocenił(a) film na 3

Nie przekonał mnie zupełnie... chyba miało być artystycznie ale niestety zupełnie to nie wyszło... jakieś te historie takie nijakie... niezbyt realne... w ogóle ani klimat ani forma mi nie przypadła do gustu... Na razie dam 4 ale może zmienię na 3... Nie polecam...

ocenił(a) film na 7
reptile2006

szczerze mowiac ja ten film wysoko ocenilam,ale od razu czuc niemieckie kino ,bynajmniej ja tak mam.
Mi sie wlasnie wydaje ,ze to film dosc ciekawy bo od widza wymaga aby siegal w bohaterow i odkryl ich pragnienia/strach/bol aby zrozumiec ich postepowanie. Podobalo mi sie,ze Ci bohaterowie byli tak zroznicowani i nieszczesliwi w tym swiecie,krzywdzac innych,wielu wrecz niewinnych ludzi.

ocenił(a) film na 8
kingofpeace

polski tytuł o dziwo dobrze oddaje tematykę filmu, który jest dość dziwny ale też zaskakujący, też oceniłam wysoko, ze względu na momentami świetne dialogi i Gierszała, oczywiście, który choć raz dostał rolę 'zarozumiałego dupka'...chociaż w pewnym sensie Finsterworld ma dużo wspólnego z Salą Samobójców.

kate_alice

dobrze sobie poradzil, ale ja tam wole poczekac
na film z nim w roli glownej

reptile2006

swoja droga beznadziejnie poprowadzony watek lesnego pustelnika

ocenił(a) film na 7
bellatrixx_2

No też to pomyślałem. Wszystkie historie mnie wciągnęły za wyjatkiem właśnie tej z pustelnikiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones