PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=141735}

Mroki lasu

The Woods
5,2 3 388
ocen
5,2 10 1 3388
Mroki lasu
powrót do forum filmu Mroki lasu

The Woods mógłby równie dobrze powstać w latach 80-tych czy 70-tych.Elegancka realizacja,niespieszne tempo,ładne,nastrojowe zdjęcia i muzyka,minimalne użycie efektów komputerowych.Jest ciekawa fabuła,jest tajemnica i efektowna klimatyczna końcówka.Za minusy uznałbym może brak jakichś mocniejszych akcentów np scen gore i wygląd budynku szkoły który powinien być jak na mój gust bardziej mroczny,gotycki.Mimo wszystko jest to film grozy który ogląda się z dużą przyjemnością,takich produkcji już prawie się dzisiaj nie robi i stąd moja wysoka ocena 8/10.
Ale po ocenach widzę że towarzystwu na filmwebie się nie podoba,trudno Wasza strata...

hellboyjr

Mnie się podobał ;)

ocenił(a) film na 8
hellboyjr

Zgadzam się prawie w 100%. W nowych, pięknie nakręconych,kolorowych,porażających efektami specjalnymi filmach brakuje klimatu. Tak jakby nie miały "duszy" a co za tym idzie nie zapadając na długo w mej pamięci a podczas ich oglądania jakoś zbytnio się nie emocjonuje. Film może i nie jest arcydziełem ale opowiada ciekawą historie i wprowadza w odpowiedni nastrój. Pozytywnie go będę wspominać.

ocenił(a) film na 8
hellboyjr

Znacie podobne?

Paskwalina

Polecałbym SUSPIRIĘ Dario Argento, THE WOODS czerpie nieco z tego właśnie filmu.

ocenił(a) film na 8
hellboyjr

Znam całą trylogię "Matek..." i szukam właśnie horrorów w tym stylu, może od lat 90'. Dzięki.

Paskwalina

No cóż, z ostatnich lat to ciężko coś znaleźć ciekawego, możesz spróbować HOUSE OF THE DEVIL (2009) i UPIORNA NOC HALLOWEEN (2008), ten widzę że masz w "chcę obejrzeć".

ocenił(a) film na 4
Paskwalina

Jak lubisz Argento, to obczaj to
http://www.filmweb.pl/film/Gorzki-2009-533076

ocenił(a) film na 6
hellboyjr

Mi także się podobał. Bez tych starych, pomarszczonych rur, wyskakujących z szafy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones