PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10034633}

Mru i ja: Wielka przygoda na cztery łapy

Mon chat et moi, la grande aventure de Rroû
5,0 457
ocen
5,0 10 1 457
Mru i ja: Wielka przygoda na cztery łapy
powrót do forum filmu Mru i ja: Wielka przygoda na cztery łapy

To film o niczym ,a przy okazji promuje mity o kotach, więc jest bardzo szkodliwy.
Koty piją mleko,sucha karma,sam sobie wybrał bezdomny tryb życia, jak wróci to zgłodnieje,dzwoneczek przy obroży,puszczanie kota samopas.
Tragedia,jeśli będziemy w ludziach umacniać takie przekonania,to nigdy się nic nie zmieni.

ocenił(a) film na 4
KisssEw

Co jest złego w puszczaniu kota samopas ? Mój kot kiedy chce wyjść na podwórko to wychodzi. Więzienie kota w domu jest nieludzkie

paulaner001

Kot to gatunek inwazyjny,poczytaj o tym jak dziesiątkuje ptactwo i zagrożone gatunki dla zabawy. Pominę już fakt ,że na kota czeka masę niebezpieczeństw od rozjechania przez auto do otrucia.

ocenił(a) film na 6
KisssEw

He he tak kot wychodzi na dwor i mysli sobie "o zagrozony gatunek to sobie upoluje" . Taki jest swiat zwierzat, pacyfikowanie kotów, ktore mają łowczy instynkt,na sile i roboenie z nich tylko pluszowych zwierzątek bez poszanowania Ich natury, to dopiero tragedia.

mokka2011

He he he nie napewno myśli, tego nie zabije,bo jest zagrożony. XDD Tylko one zabijają wyłącznie dla zabawy, dla instynktu nie z głodu. I wtedy to nie jest świat zwierząt, kot został udomowiony i tam jest jego miejsce. Oprócz dziesiątkowania zwierząt dla zabawy, te szczęśliwe kotki są rozjeżdżane przez samochody,katowane przez debili,trute,rozszarpywane przez inne większe drapieżniki,tylko pozazdrości życia,a to tylko dlatego,że ktoś uważa, że nie ma sensu z nich robić pluszowego zwierzątka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones