PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=768972}
7,4 24 155
ocen
7,4 10 1 24155
7,1 28
ocen krytyków
Mudbound
powrót do forum filmu Mudbound
askenya

Jak aktorsko?

Lepsza Mary J. czy Mulligan?

Hedlund czy Mitchell?
I jak Clarke?

qoobson41

aktorstwo na 5 z plusem dla wszystkich a ojca osobiscie bym udusiła :P

askenya

Uuu ale wszyscy chwalą głównie Mulligan.

Na szczęście ojciec nie ma chyba zbyt dużej roli ;)

ocenił(a) film na 10
askenya

No film pozamiatał, jeszcze ten klimacik

ocenił(a) film na 4
askenya

Ach, te kobiece serduszka...

ocenił(a) film na 8
Krzypur

Co Ty tu z jakimiś kobiecymi serduszkami? Przecież ten stary dziad obiektywnie był "ch***m. I to w stosunku do wszystkich, nie tylko do czarnych- choć do nich to już szczególnie. Rozumiem, że nie przeszkadzałby Ci taki ojciec/sąsiad?

ocenił(a) film na 5
askenya

Strasznie przeciętny i nudny film... serio dałaś 10/10 dla "60 sekund"? Nie mam pytań! :-)

ocenił(a) film na 9
askenya

Na początku myślałam, że Garrett Hedlund wcielił sie w rolę zwykłego lowelaska a tym czasem okazało się być inaczej. Mija trzeci dzień odkąd obejrzałam film i nadal siedzi mi w głowie. Uwielbiam takie historie miłosne bez żenady, nie przyćmiewające głównego wątku- problemu.

ocenił(a) film na 10
rei5ayanami

Tak - masz rację, że to jeden z tych filmów, o których się myśli po zakończeniu.Już dwa dni mnie trzyma:) i chyba muszę obejrzeć jeszcze raz:).

Uważam, że każdy z aktorów odcisnął swój udział w tym filmie - byli jak jedność, historia dwóch rodzin - która pokazała całe oblicze lat 40 XX wieku w Ameryce.

Dziwne, że Amerykanie - którzy tak hołubią swoją historię - nie zachwycają się bardziej tym obrazem, że mało jest nagradzany, że mało się o nim mówi - że gdyby nie Netflix - to ja bym nawet tego nie obejrzała!

ocenił(a) film na 7
askenya

Nie wiem, w czym objawia się to piękno. On jest jak błoto - mega dołujący prawie od pierwszej sceny przeczuwasz, że na końcu pojawi się KKK. Naprawdę ciężki film, który przerywałam 2 razy. Świetne aktorstwo, ale mnie w ogóle nie wciągnął. Nie wiem, co jest nie tak z tym filmem, bo mi niejednokrotnie podobały się filmy powszechnie uważane za nudne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones