PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=740066}

Mulan

5,7 38 951
ocen
5,7 10 1 38951
5,2 23
oceny krytyków
Mulan
powrót do forum filmu Mulan

7/10

ocenił(a) film na 7

Uwielbiam filmy Herro ,Przyczajony Ukryty smok Przysięga i wiele innych tego pokroju .Za co za te widowiskowe poetyckie walki
przegraczające granice .Wiec ja czekalem na Mulana i nie po to by porównywać do tych filmów czy Bajki Mulana gdzie nie pamiętam
czy nawet oglądałem .Nie którzy tu chyba narzucali że Mulan będzie czarno -biały taka edukacja Młoda kobieta która w serce
wojowniczki postawnia ratować swego chorego Ojca za powołanie do wojska Posuwa się do postępu i udając mężczyzne idzie walczyć
o dobro kraju ale że wojownik kieruje trze zasadami a jednym z nich jest prawda zaczynają koleć oczy i wyrzuty sumienia ,
I mleko się wylewa i trzeba jakoś odbudować zaufanie .Chociaż chcemy zrobić coś dobrze i wydaje nam że robimy dobrze to
nie końca wybieramy dobrą ścieszką .Mulanowi też narzuca lagodny obraz filmu Film tak dla dorosłego może z niechęcić dla dzieci
Nie wiem może bardziej dla młodzieży wiec może dlatego Mulan nie rozwinąl swoich skrzydeł do końca Mi osobiscie zabrakło
sprawiedliwie brzmi te wieksza liczba tych poetycki walk tego baletu dla którego chodziłem do kina na tego typu filmy .W Mulanie
tego nie brakowało ale było chyba za mało naszczęście to co było zaspokoiło moją potrębe co do filmu.7/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones