PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=740066}

Mulan

5,7 38 960
ocen
5,7 10 1 38960
5,2 23
oceny krytyków
Mulan
powrót do forum filmu Mulan

W momencie, gdy Hong Kong walczy o wolność z brutalną policją (strzelają gumowymi piłkami w oczy, zatrzymują karetki w drodze do rannych), odtwórczyni głównej roli w tym filmie mówi: "Popieram policję". Dodając do tego jeszcze uprawiany przez chińską policję handel organami więźniów, obozy koncentracyjne dla Ujgurów i wieloletnie niszczenie narodu i języka tybetańskiego, żaden szanujący się człowiek nie powinien iść na ten film.

Phanes

Szanuje twoją opinie nie mnie uważam że znamy tak naprawę jedną stronę medalu tą znaną z TV - Co do filmu mnie interesuje klimaty Azji i sztuk walki wiec chociażby dlatego mam zamiar go obejrzeć.

buterfly

Racja. Wszystko jedno, jaka jest prawda. Idź! W końcu to nie o Ciebie chodzi. Jesteś przecież tylko konsumentem.

Phanes

Większość niestety te prawdę czerpie z TV to po pierwsze, dwa tak jako człowiek jestem też konsumentem.

buterfly

Ależ ja nie mam Ci nic za złe! Nie lubię oceniać ludzi. Myślę, że większość dobrze zrobi, jeśli przez chwilę uświadomi sobie skalę zbrodni chińskiej partii i solidarnie odmówi sobie ten jeden raz kiełbasy, której będzie jeszcze sporo. Chcesz obejrzeć tej film? Spiratuj go lepiej- to jest moja rada.

Phanes

Co do tego pełna zgoda :) - A film i tak nie wybieram się do kina zresztą dawno zaprzestałem, tylko obejrzę w necie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones