PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=740066}

Mulan

5,7 38 919
ocen
5,7 10 1 38919
5,2 23
oceny krytyków
Mulan
powrót do forum filmu Mulan

Oczywiście wspieranie przez główną aktorkę brutalnego tłumienia protestów w Hongkongu przyjąłem, jako jeden z argumentów, by na film nie iść, ale nie kluczowy (może została zmuszona, może ma wypraną głowę - nie wnikam). Najgorszy w tym wszystkim jest Disney, który w niektórych kwestiach jest poprawny politycznie do bólu, a tutaj zamiast zająć stanowisko i stanąć po stronie uciśnionych mieszkańców Hongkongu, schował głowę w piasek, by kasa z ChRL się zgadzała. Hipokryzja aż bije w oczy.

Gengulo

More stuff is coming. https://reason.com/2020/09/08/disney-thanks-chinese-labor-camp-authorities-in-mu lan-credits/ + wystarczy wygooglować po więcej :(

ocenił(a) film na 8
Gengulo

Nie widzę zależności pomiędzy ta produkcja filmową a tym co wypisują w mediach społecznościowych aktorzy.
Gdybyś obserwował wypowiedzi oraz zachowanie wszystkich gwiazdy kina Hollywood to całkowicie musiałbyś przestać chodzić na seanse kinowe.

leszek_kw

Zwróć uwagę, że w komentarzu napisałem o Disney'u i jego kompletnej hipokryzji. Poglądy aktorki, tak jak wskazywałem, jestem w stanie zrozumieć.

ocenił(a) film na 10
Gengulo

Nawet jeżeli popiera to co z tego? Jej kraj i wywrotowcy. Hong Kong od zawsze był Chiński. To tak jakbyś popierał ruch Targowiczan, który chciałby aby ponownie Warszawa wróciła do Rosji.
Film piękny, totalne zaskoczenie, że nie było migdalenia jak w pierwszej części.

arasik

Zwróć uwagę, że w komentarzu napisałem o Disney'u i jego kompletnej hipokryzji. Poglądy aktorki, tak jak wskazywałem, jestem w stanie zrozumieć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones