PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=740066}

Mulan

5,7 38 919
ocen
5,7 10 1 38919
5,2 23
oceny krytyków
Mulan
powrót do forum filmu Mulan

Trailer wywarł na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Przepiękna muzyka w tle! Sceny walki też całkiem niezłe. Liczyłam na to, że pokażą więcej postaci z obsady, no ale cóż... wszystko w swoim czasie. Strasznie ciekawi mnie postać wiedźmy (Gong Li). Jaka będzie jej rola w filmie? W zwiastunie pojawia się ptak (chyba sokół) który atakuje Mulan, a ta później rusza za nim w pościg. W bajce sokół należał do Shan Yu. Tutaj mamy już inną czarną postać i nie wiadomo czy ma ona sokoła. Czy zatem może to być wiedźma przemieniona w ptaka? Pozostaje jeszcze sprawa feniksa, zastępcy Mushu. Ta zmiana wywołała spore zamieszanie w sieci, ciekawe czy wyjdzie ona filmowi na dobre? Mimo wszystko, cieszę się, że twórcy idą tą drogą i tworzą całkiem nową historię Mulan. Oczywiście, wielu wolałoby zobaczyć stare postacie w odświeżonej wersji, jednak twórcy postawili na zmiany i trzeba się z tym pogodzić ;) Czekam z niecierpliwością na kolejny zwiastun!

shika9

Mnie właśnie też zwiastun pozytywnie zaskoczył, chętnie właśnie taką wersje obejrzę gdzie widać nie jest to kopia animacji - No ale cóż jak widać po niektórych komentarzach wszystkim nie dogodzisz, jak są zmiany to płacz że zmieniają animacje, jak nie ma praktycznie zmian to z kolej płacz że kopiują bezmyślnie animacje ;)

buterfly

Też z chęcią to obejrzę. Jestem ciekaw.

garfield_7

Po zwiastunie uważam najciekawiej zapowiadająca się aktorska wersja animacji od Disneya, chociaż tak wiadomo z zmianami to jednak wcale mi to nie przeszkadza bo podejrzewam bardziej chcieli się skupić na samej Mulan i jej historii niż smoku który do fabuły i tak uważam niewiele wnosił.

buterfly

Interesuje mnie też nadchodzący "Król Lew".

ocenił(a) film na 6
garfield_7

Po obejrzeniu nowego Króla Lwa jeszcze bardziej cieszy mnie fakt, że Mulan będzie różnić się od oryginału. Szczerze, na Królu Lwie trochę się wynudziłam, nie było tam nic co mogłoby mnie zaskoczyć, bo historię już przecież znam... A tutaj przynajmniej będzie można liczyć na jakiś mały dreszczyk emocji, bo takiej Mulan jeszcze nie było. Cieszę się, że twórcy tworzą coś nowego, a nie bazują na starym pomyśle. Mam nadzieję, że wyjdzie im to na dobre.

shika9

Też mam takie przeczucie.

shika9

Zdecydowanie się z tobą zgadzam ja wynudziłem się w przypadku aktorskiej wersji Pięknej i Bestii.

Niby wszystkie najważniejsze sceny były wyjęte z animacji, niestety zabrakło mi tego dreszczyka jaki miałem przy animacji całość niestety zupełnie była uważam bez emocji ):

shika9

Mnie ten zwiastun zaskoczył, ale w sensie pozytywnym. Wygląda na to, że będzie to coś nowego, innego, ale jeszcze wszystko przed nami ;)

Magnolia1993

Też mnie to cieszy.

garfield_7

To już kilku cieszących się jest i świat zrobił się bardziej uśmiechnięty :D

shika9

Prosto z Super Bowl - ostatni zwiastun przed premierą.
https://www.youtube.com/watch?v=R-eFm--k21c&t=0s
Więcej najnowszych zwiastunów: Facebook Trailery Srailery

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones