PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=740066}

Mulan

5,7 38 919
ocen
5,7 10 1 38919
5,2 23
oceny krytyków
Mulan
powrót do forum filmu Mulan

magiczny

ocenił(a) film na 8

obejrzałam już wersje po angielsku i jestem zachwycona, myślę że na dobre wyszedł ten bardziej hmm jakby to nazwać ''realny'' klimat niż jest to przedstawione w bajce :) wcale nie odczułam braku brakujących postaci, ten film to coś odrębnego a równie pięknego, aktorka świetnie dopasowana, wspaniały klimat i krajobrazy, tego sie spodziewałam i to dostałam, polecam z czystym sumieniem :) bałam sie że bedzie kicz ale wyszło swietnie!

ocenił(a) film na 9
neela96

W pełni się zgadzam. Mnie się bardzo podobał. animowanego nie oglądałem a poprzedni fim bardzo dawno temu. Ja jestem miłośnikiem "chińszczyzny", jak to moja żona mówi i przy filmie genialnie się bawiłem. Piękna Mulan, super widoki i architektura, fajne stroje, świetna choreografia walk,morał i w ogóle historia.Honor, lojalność odwaga. Jedyne czego mi tu brakowało to chińskiej muzyki i granej na ich instrumentach i śpiewanej w ich języku. Muzyka może i ładna jak i finałowa piosenka jednak wolałbym w oryginalnym chiński nie po angielsku.

neela96

W 100 % zgadzam się z opinią.

ocenił(a) film na 5
neela96

Film ma co prawda ładne sceny, ale to za mało żeby zapomnieć o okropnych scenach walki czy bohaterach którzy wydają się być "wsadzeni" do filmu na siłę. Muzyka również nie powala, typowa produkcja Disney'a.. Film nie umywa się do animacji, wyszedł strasznie słabo.

neela96

wszsytko w tym filmie jest piekne, od zdjęc po muzyke. Najlepiej samu zobaczyć i ocenic, tutaj film https://filmhit.pl/filmy-online/mulan/

ocenił(a) film na 2
neela96

Mi nie podobało się w ogóle. Film wyprodukowany na siłę. Nadprzyrodzone moce, totalnie niewiarygodne sceny. Wersja z 2009 roku bije na łeb tą najnowszą. Jestem szczerze rozczarowana. Czekałam na ten film z niecierpliwością....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones