PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=151985}

Pisces

Mulgogijari
6,3 58
ocen
6,3 10 1 58
Mulgogijari
powrót do forum filmu Mulgogijari

Zasiadłem sobie przed ekranem, włączyłem Pisces i oglądam... już sam początek filmu zwiastuje miłą, romantyczną opowieść o miłości, pewnie jakiś happy end na końcu... aż tu nagle taka "paranoja"... nieźle...

ocenił(a) film na 8
Logan_6

zaintrygowałeś mnie, aż muszę zobaczyć

ocenił(a) film na 7
Logan_6

ja byłem pozytywnie zaskoczony :) też nie spodziewałem się takiego rozwiązania. w dodatku to taki rodzaj kina zupełnie innego od europejskiego, nie wiem czy jest to jakieś charakterystyczne dla kina południowokoreańskiego, ale zastosowane tam zostały ciekawe ujęcia, chociaż sprawiało to wrażenie kina dość amatorskiego. Poza tym dla osoby jak ja, która rzadko oglada kino azjatyckie ciekawy jest zupełnie inny sposób przekazywania emocji, szczególnie przez kobiety, chociaż może to sprawka słabego aktorstwa, nie wiem nie jestem w stanie tego ocenić..ogólnie miło czasem obejrzeć coś innego:D

ocenił(a) film na 8
Komplikujesz

Hej, a o co chodziło w tym zakończeniu {SPOJLER SPOJLER}

Czy on zobaczył na tej kasecie tą Ae-ryun? I potem te wszystkie sceny jak ona mówi jakby miały jakieś znaczenie. Czy ta scena ma jakieś znaczenie czy nie? Bo nie zakapowałem tego chyba.

ocenił(a) film na 7
Piotrek4

Wg. mnie Aeryun była jakąś chorą psychicznie osobą, która miała wszystko zaplanowane od początku. Chciała rozkochać w sobie Dongsuka. Wiedziała jakie lubi filmy, wiedziała o Kurcie Cobainie i pewnie też o rybkach, i niby to przypadkiem spotykała go na ulicy itp.
Jednak jej plan się nie powiódł, została odrzucona przez tego muzyka w wyniku dzieje się to co się dzieje ;)

To moja opinia, ale myślę, że jest trafna. Film jest z pozoru taki "niewinny", wydaje się być ckliwym melodramatem, ale kto wytrzyma do końcówki ten miło się zaskoczy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones