PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655978}

Muppety: Poza prawem

Muppets Most Wanted
6,2 11 703
oceny
6,2 10 1 11703
6,1 7
ocen krytyków
Muppety: Poza prawem
powrót do forum filmu Muppety: Poza prawem

Niewątpliwie 7 letnie dzieci będą rozumiały ,wiedziały ,że na Syberie wysyłało się [wysyła] ludzi niepodporządkowanych państwu czy reprezentantów sportowych Rosji którzy jak nie wygrali jakiegokolwiek medalu znikali w ''tajemniczych okolicznościach'' ,a także na pewno będą wiedziały czym był Lagier ...Tragedia.
Nawet taki 13 latek nie zrozumie wszystkiego.

ocenił(a) film na 8
OptimusPrimefilmaniak

Zgadzam się. Koło mnie w kinie siedziała, ja wiem, może 6 letnia dziewczynka. Przecież to strata pieniędzy i czasu. Dziecko zasnęło na jakiś czas, a potem zamęczało swojego ojca pytaniami, co nie powiem irytowało. Poza tym, nie wiem, wydaje mi się, że to trochę wina kina, ale nawet ja nie zrozumiałam wszystkiego, bo muzyka podczas tych scen, gdzie były występy śpiewane, była za głośno i nie rozumiałam wszystkiego, co mówią (wolałam iść na napisy, ale niestety już nie było możliwości). BTW. były też sceny nieprzetłumaczone, z bodajże Lady Gagą, czy śpiewający górnicy... więc na pewno nie dla dzieci. Generalnie film fajny i polecam.

Kasia_Laskowska

Polski Dubbing był okropny , ledwo mozna było zrozumiec pojedyńcze słowa. Dubbing zagłuszany przez muzykę i dźwięki. Zdecydowanie nie dla dzieci i w ogole taki film nie wiadomo po co. Moje dziecko nie było zadowolone z tego filmu.

ocenił(a) film na 1
OptimusPrimefilmaniak

Zgadzam się z wami. To jest skandal, że przy tej "bajce" nie ma ograniczeń wiekowych. Byłam dziś w kinie z 4-latką i 7- latką, widząc sceny z łagru byłam w szoku, a dzieci zwyczajnie się bały. Wyszłyśmy po 30 minutach, naprawdę szkoda czasu i pieniędzy.

ocenił(a) film na 5
nini69

Łagry to jeszcze nic. W filmie była scena, w którym jedna z postaci (która ciągle mówi "mimimi") https://www.youtube.com/watch?v=lTC2Ihnsrf0 włożona do jakiegoś pojemnika ze szklaną obudową eksplodowała tak, że rozprysła się na ściankach tego urządzenia. Dla mnie było to szokujące, a co dopiero dla dziecka.

Rataplan

To był Biker.

nini69

Dzięki za ostrzeżenie. Bo chciałam iść z 5-latkiem i 7-latką... Chyba zmieniam pomysł na "Pana Peabody" :-) A na Muppety może ze znajomymi ;-)

ocenił(a) film na 9
OptimusPrimefilmaniak

Zawsze można z dziećmi iść na poranki w multikinie z reksiem itp a nie na muppety. O ile pamiętam serialowe muppety też nigdy nie były zbyt poprawne politycznie ;)

ocenił(a) film na 7
kimari19

Czy ja napisałem ,że byłem na tym z dzieckiem ? Poszedłem na to do kina podczas czekania na opóźniony o 4 godziny pociąg. Za przeproszeniem ,ale g*wno mnie obchodzi poprawność polityczna ,chodzi mi o to ,że to nie tematy dla dzieci ...na dodatek film jest puszczany bez ograniczeń wiekowych .

ocenił(a) film na 7
OptimusPrimefilmaniak

\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\

OptimusPrimefilmaniak

Cóż za rozbudowany post. :

ocenił(a) film na 7
donmaslanoz14

Mój drogi ,pierwszy raz to widzę...
Jakiś błąd ? Przycisk w klawiaturze może się jakiś zaciął ? Nie wiem ,w każdym razie ja tego umyślnie nie napisałem.
Jakby nie można było się domyśleć.

OptimusPrimefilmaniak

Zdecydowanie seans najlepiej bez dzieci, zwyczajnie się one zanudzą, nie zrozumieją wiekszość żartów a za dialogami nawet mi czsami trudno było nadążyć (wina zbyt głosnej muzyki i szybkości piosenek), ale ogólnie rzecz biorąc film całkiem niezły.

OptimusPrimefilmaniak

To zależy jak się je wychowuje.Trzeba im trochę poopowiadać o tym filmie, może by najwyżej poszli na coś innego.Chociaż Muppetów P.P. już niema
w kinach, ale w sierpniu,będzie na DVD i Blu-Ray.

OptimusPrimefilmaniak

I dlatego w przekroju wszystkich za i przeciw daję temu "filmowi" 2/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones