PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655978}

Muppety: Poza prawem

Muppets Most Wanted
6,2 11 683
oceny
6,2 10 1 11683
6,0 6
ocen krytyków
Muppety: Poza prawem
powrót do forum filmu Muppety: Poza prawem

Jak oglądam ile polskich aktorów brało udział w dubbingu to rwę włosy z głowy!!! Po raz kolejny nie można prawie nic zrozumieć. A dla musicalu to katastrofa ! Ileż już niepochlebnych opinii czytałem o naszym dubbingu. I to się dzieje od lat. Nikt się tym nie przejmuje i najlepiej włączyć wersję oryginalną z napisami. Człowiek siedzi, kino domowe na full i rozumie co trzecie słowo po polsku, dużo więcej już rozumiem z piosenek po angielsku, a orłem z angielskiego nie jestem. Koszmar, niech się ktoś wreszcie obudzi!
Na plus:
Konstantin - nastrajaszcij ruskij kozak i cziort Chociażby dla tej postaci warto obejrzeć

ocenił(a) film na 1
heavy_2

toć to dubbing to gówno dla dzieciarni i upośledzonych

ocenił(a) film na 8
heavy_2

Nagłośnienie w kinie i w telewizorze dziala inaczej. Dubbing, który jest zrozumiały w kinie sprawia kłopoty podczas słuchania w domu. Dlatego wiekszosc filmów kinowych ma przerabiany dźwięk zanim puści się go w TV. Nie chodzi o dogranie kwestii od nowa, tylko o sprawy techniczne, które nie jestem w stanie wytłumaczyć. Niestety czasem ktos tego nie robi, z lenistwa czu tez z oszczędności. Tak ba szybko to pamiętam podobne problemy w polskim filmie Sęp.

ocenił(a) film na 10
zulombo

Zgadzam się, w kinie nie miałam problemów ze zrozumieniem tekstów piosenek. Co innego kiedy kupiłam polskie DVD. Najgorzej zrobiona piosenka to ta śpiewana w łagrze przez Tinę Fey. Niemniej jednak muszę pochwalić fakt, że "żabi" głos Kermita został lepiej zdubbingowany niż w części pierwszej.

ocenił(a) film na 6
heavy_2

Racja, dubbing Constantina najlepszy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones