PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655978}

Muppety: Poza prawem

Muppets Most Wanted
6,2 11 709
ocen
6,2 10 1 11709
6,1 7
ocen krytyków
Muppety: Poza prawem
powrót do forum filmu Muppety: Poza prawem

Ktoś wie coś na temat tej postaci? Ponoć ma grać ją Tom Hiddleston, co dla mnie jest dość śmieszne, ale nie o tym chciałabym porozmawiać. Chciałam się zapytać - kim jest ta osoba? Kimś pozytywnym, czy negatywnym (wolę tę drugą opcję :D)? Ważna, czy nie? Za wszystkie informacje serdecznie dziękuję :).

tenaciously

Ej...weź sobie wpisz "The Great Escapo Muppets" i wejdź w grafikę... (oczywiście to będzie pozytywna "niespodzianka") :)

Circus19

Hiddles, Hiddles everywhere :D

tenaciously

Z boga do muppeta :D

Circus19

nie strasz o.o

tenaciously

Będę ^^

ocenił(a) film na 6
Circus19

Będzie muppetem? :-D Ciekawe...

Circus19

wpisuje w wyszukiwarke The Great Escapo Muppets i mi wyskakuja zdjecia tylko Toma. Czy ktos moglby powiedzeic jak wyglada ta postac?

Circus19

Czy to jest w ogóle muppet czy jakiś człowiek? Wiecie, zastanawiam się, czy Tom da tylko głos czy cały się pojawi :3

użytkownik usunięty
tenaciously

Czy ktoś mógłby także dodać Christopha Waltz'a do obsady? Oficjalnie potwierdzili, że będzie w tym grał.

Tak,w opisie obsady brakuje Hiddlestona i Waltza czyli 2 najważniejszych :D

użytkownik usunięty
KingShultz

Chyba jeszcze nie wiadomo jak dużą rolę będzie miał Christoph? Jedną z głównych, czy raczej drugoplanową? Nie jestem na bieżąco z newsami dotyczącymi tego filmu :/

co do roli Christopha jeszcze nic nie ma

użytkownik usunięty
KingShultz

Dzięki, będę pilnowała newsów :D BTW, świetny nick ;)

tenaciously

Miejmy nadzieję, że dobrze pokaże swoją postać. Ale go nie widzę w tych Muppetach. Powinien grać Szekspirowskich bohaterów...

anne22

Jak będzie grał tylko bohaterów szekspirowskich lub im podobnych(Loki np. jest jak żywcem wyjęty z Szekspira tyle że wsadzony w kostium komiksu i fantasy) to zrobi się nudno i wsadzą go do szuflady z napisem Shakespeare. Szuflada wprawdzie zacna i bardzo pojemna, ale dobrze mieć na koncie też inne role. To, co mi się w Tomie podoba to właśnie sposób dobierania ról. Są aktorzy których kojarzymy z jakimś gatunkiem, np. melodramatem(Ralph Fiennes- który poza takim Angielskim pacjentem czy innymi ma przecież wiele innych kreacji jak Lista Schindlera, Wichrowe Wzgórza itd.). Teatr pomijam, bo brytyjscy aktorzy z Shakespearem są otrzaskani głównie dzięki aktorskiemu wykształceniu i graniu na scenie właśnie Mistrza Williama . Inna szufladka- Hugh Grant. Specjalista od komedii romantycznych. Nawet jeśli to szuflada to on się w niej świetnie mieści. Ma to coś. Urok, charyzmę, która sprawia, że miło się go ogląda. A Tom jest ZAWSZE inny,jak kameleon. Daj mu do zagrania kij od szczotki i będzie wiarygodny. Poza tym czy udział w takich np. Muppetach go dyskredytuje? Przecież wszyscy wiemy jak świetnym jest aktorem mimo stosunkowo młodego wieku. Co będzie za 10,20,30 lat? Przejdzie do legendy,zarówno kina, jak i( a może przede wszystkim) teatru.

ocenił(a) film na 8
az1991_filmweb

Zgadzam się z każdym Twoim słowem!

tenaciously

No proszę okazuje się, że Hiddleston będzie grał osiłka z cyrku(?) W takiej odsłonie to go jeszcze nie widziałam :)

tenaciously

jest w jednej baardzo krótkiej scence w gułagu, chyba nawet nic nie mówi. jest na ekranie przez kilka sekund, jak wiele innych gwiazd, które pojawiły się w Muppetach

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones