PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655978}

Muppety: Poza prawem

Muppets Most Wanted
6,2 11 709
ocen
6,2 10 1 11709
6,1 7
ocen krytyków
Muppety: Poza prawem
powrót do forum filmu Muppety: Poza prawem

Udana kontynuacja

ocenił(a) film na 8

naprawdę udana kontynuacja. Dużo żartów, bardzo dobre role trójki głównych aktorów. Szczególnie Tina Fey strasznie mi się podobała. Do tego całe mnóstwo gościnnych występów, z czego wielu znanych osób nie rozpoznałem. To są bardzo krótki epizody do minuty każdy, czasami nawet bez mówienia.
Same Muppety jak zwykle w formie, żarty sypią się z każdej strony.

Jedyne do czego się mogę przyczepić, to trochę zbyt dużo piosenek. Tak ze dwie można by spokojnie wykreślić i zamiast tego dać dialogi.

MoszeUsz

a jaki żart (y) ci się najbardziej podobał (podobały) ?

ocenił(a) film na 6
lolmiki

To może ja :D

Mega było nawiązanie do "Siódmej pieczęci" ze szwedzkim kucharzem w roli głównej.

Rozbudowana rola Orła Sama była bardzo dobrym pomysłem

Piosenki o sequelu i "przesłuchaniowa" były świetne

Danny Trejo i Ray Liotta :)

Gra słów z Usherem

ocenił(a) film na 8
Kniaz4815

Tina Fay ma dużą rolę? Po zdjęciach wniosku, że pewnie pojawia się tylko na kilka minut.

ocenił(a) film na 8
zulombo

Około 10 minut. Ale Burrel ma jeszcze mniej. Najwięcej jest Gervaisa, ale też nie za wiele. Dominują Muppety. W końcu tak powinno być.

ocenił(a) film na 8
MoszeUsz

To i tak dużo więcej niż przypuszczałem. Super.

ocenił(a) film na 8
lolmiki

Odwołania do europejskości Interpolu. Czyli samochód, szybkie wakacje, nadgodziny.

ocenił(a) film na 8
MoszeUsz

I wpatrywanie się w mapę z żaróweczkami ;)

Sqrchybyk

Chętnie bym obejrzał film i to prawda-powinni dominować Muppety.Jest wiele takich filmów, które mają w tytule drugoplanową postać, np. Smerfowy Flet(tego filmu nie oglądałem, słyszałem).Oglądałem piosenkę pt. Bo nie ma jak sequel i już się z niej śmiałem :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones