PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655978}

Muppety: Poza prawem

Muppets Most Wanted
6,2 11 709
ocen
6,2 10 1 11709
6,1 7
ocen krytyków
Muppety: Poza prawem
powrót do forum filmu Muppety: Poza prawem

czy warto iść do kina na ten film.

ocenił(a) film na 5
1234567892

Nie warto. Ja wieczorem obejrzałem zwiastuny i tak się napaliłem (pierwsza część mi się bardzo podobała) że następnego dnia w niedzielę pobiegłem do kina. Niepotrzebnie, bo mocno się wynudziłem. Początek zapowiadał się dobrze, ale potem tak jakoś bez polotu. Nie było dobrych piosenek, śmiesznych scen ani dobrej fabuły. Wszystko wyszło tak jak w piosence:

http://youtu.be/odjhi5qHeg0?t=41s

Rataplan

dzięki za info. ps ale ta piosenka jest super.

Rataplan

Film zdecydowanie dla starszego widza niż kilkuletnie dziecko, a także dla fanów Muppet'ów/pierwszej części. Najzabawniejsi byli zdecydowanie aktorzy, a szczególnie okazjonalne występy sławnych osób, to zdecydowanie uratowało film.

ocenił(a) film na 4
1234567892

Raczej nie warto. Ogólnie nudnawy film, jeśli chodzi o śmieszne sceny to raz się zaśmiałem i chyba 2 czy 3 razy uśmiechnąłem w kinie, więc strasznie marnie ;p piosenki słabe, a fabuła do bólu przewidywalna ;p

ocenił(a) film na 5
1234567892

nie warto .. byłem dzisiaj z bracholem bo uparł się na to i jedyne co mi sie podobało to piosenki ,a tak to lipa . troche amerykanie przesadzili z tym gułagiem i pojazdem po europie lol . widzialem tez jak paru rodzicow wychodzilo z dzieciakami z sali meh . tak czy siak , najlepsza byla piosenka na poczatku filmu o sequelu i "odgrzewaniu kotleta " ;DDD

ocenił(a) film na 1
1234567892

nie, nie, nie i jeszcze raz nie :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones