PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=588476}

Musisz być mój

The Perfect Teacher
5,0 4 873
oceny
5,0 10 1 4873
Musisz być mój
powrót do forum filmu Musisz być mój

Moim zdaniem film zasługuje na ocenę 6. Ocena poniżej 5 punktów jest dla niego krzywdząca.
Nie jest to arcydzieło, ani nawet film bardzo dobry, ale fajnie się go ogląda. Fabuła jest dość
ciekawa, mimo że przewidywalna. Oglądałem wiele filmów gorszych od tej produkcji.
W obsadzie filmu nie ma wielkich gwiazd, a można by nawet powiedzieć, że grają tutaj mało
znani aktorzy. Akcja jest dynamiczna, choć widoczne jest w tym filmie pewne ubóstwo środków
wyrazu, np brak fajnych efektów specjalnych. Jednak człowiek nie nudzi się, gdyż nie ma
długich przestojów. Główna bohaterka filmu - nastolatka o imieniu Devon - ma urok, jest
atrakcyjna a zarazem zdolna do najgorszych rzeczy, aby osiągnąć swój cel. Typowa
"modliszka", która hołduje zasadzie "cel uświęca środki" i nie jest bynajmniej naiwnym
dzieckiem, jak mógłby oczekiwać obiekt jej westchnień i chorych pragnień - młody nauczyciel
matematyki z jej szkoły.

ocenił(a) film na 6
Peter2013

Też uważam, że ocena za niska. Chociaż to nie jest żadne arcydzieło ale moim zdaniem 6 się należy.

Peter2013

Też tak uważam, dałem 6, jak dla mnie to nawet 6,3.

ocenił(a) film na 4
Peter2013

ja dałem 4/10 czyli tzw "ujdzie" - 6 czy 7/ na 10 to ja daje arcydziełom...... ;]
Nastka nawet się wczuła w swoją role, i wychodziło Jej to nie najgorzej, natomiast cała reszta filmu to taka nijakość, a najbardziej mierził to mnie ten nauczyciel, masakra jaki "słodziachny" i ciotowaty facet/ aktor, ale być może takim uczennicom/ fankom takich filmów się spodoba :d
Sądziłem, że ten film to będzie coś w rodzaju Lolita..... a nie udawany "thiller" z mordowaniem, zastraszaniem przez niby psychiczke

ixxert

Ciotowaty ? A co Ci się nie podobało w jego zachowaniu ? Nie wiem miał małoletniaą pobić żeby był prawdziwym facetem?I przy okazji żeby nie był jak Ty to określiłeś "słodziachny" ??

ocenił(a) film na 4
Aiva1993

przepraszam ale już nie pamiętam o czym był ten film ;)

ixxert

A to nie ważne ; ))

ocenił(a) film na 5
Aiva1993

mial iXXXert na mysli ze jego postac byla przesłodzona, troche sztucznie zagrana tez troche mi nie przypadl do gustu.

Co do oceny 4 lub 5 wydaje mi sie sprawiedliwa,, lekki film,,, jak wyżej ktos napisal "przewidywalny", do obejrzenia i zapomnienia.

adiman

Hmmm no możliwe , że trochę to przesłodzone było ale podsumowując fakt film jest lekki na taki nudny wieczór i szybko się o nim zapomina ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones