PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30641}

My, dzieci z dworca Zoo

Christiane F. - Wir Kinder vom Bahnhof Zoo
7,3 47 070
ocen
7,3 10 1 47070
My, dzieci z dworca Zoo
powrót do forum filmu My, dzieci z dworca Zoo

Osoby które nie czytały książki zapewne będą zachwycone, ale osoby które ją przeczytały
wiedzą jak cała historia została zniekształcona i przedstawiona w bardzo skróconej wersji.
Jednym słowem nie polecam, film nie umywa sie do książki.

KsaweryPoland

Dobra ale oceniając film po co porównywać go do książki.Książka to książka a film to film.Nie wszystko musi być idealnie odwzorowane.Może ktoś woli sobie obejrzeć film a nie chce czytać książki i nie obchodzi go to czy historia będzie przedstawiona idealnie na podstawie taśm czy będzie nieco zmodyfikowana.Coś mi się obiło że książka powstała na bazie nagrań relacji tych ćpunów.Jak ktoś lubi filmy typowe o ćpunach heroinistach to się nie zawiedzie.

ocenił(a) film na 8
jezi86

masz straszne podejście. to jest tak samo jak chcesz zobaczyć ekranizacje jakiejś lektury i później pisz z tego klasówkę, gdzie połowa historii albo jest niedopowiedziana, zniekształcona lub co gorsza pominięta. więc sam widzisz nie wiesz co mówisz. ośmielę się stwierdzić że ksiązki nie czytałeś.

angela_filweb

Wiem co mówię.Nie odradzałem czytania.Tylko napisałem że nie ma potrzeba skreślania filmu który był kręcony na podstawie książki.Z tego powodu że były jakieś niezgodności.Ciężko w 2 godzinny film zawrzeć idealnie to co jest w książce.Można ten film całkowicie oddzielić od książki.I niby czemu ktoś nie poleca.Skoro jest dobry.Ciężko jest porównywać dwie odrębne sprawy. Jeśli coś czytasz albo oglądasz obraz doświadczasz całkowicie innych odczuć.

ocenił(a) film na 6
KsaweryPoland

czytałam książkę, nie oglądałam filmu i się zastanawiam czy obejrzeć... a tak dokładnie to kilka dni temu skończyłam czytać...

ocenił(a) film na 3
hagal224

Ja 2 razy podchodziłem do tego filmu, jedyne co mi sie podobało to końcówka filmu.

ocenił(a) film na 10
KsaweryPoland

wlasnie,a mnie to i to sie podobalo, chociaz ksiazka czasami przynudza(przepraszam tych, ktorym sie podobala), szczegolnie te rozdzialy, w ktorych sa jakies dane statystyczne czy cos takiego.

ocenił(a) film na 6
KsaweryPoland

może to wina, że czytałam książkę ale film nie wydaje mi się chociażby dobry.
jestem rozczarowana. bo jak w temacie historia zepsuta jak tylko się dało. przykre.

ocenił(a) film na 4
saia

ten film jest niesamowicie NAIWNY!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones