PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30641}

My, dzieci z dworca Zoo

Christiane F. - Wir Kinder vom Bahnhof Zoo
7,3 47 097
ocen
7,3 10 1 47097
6,0 2
oceny krytyków
My, dzieci z dworca Zoo
powrót do forum filmu My, dzieci z dworca Zoo

Książkę

ocenił(a) film na 10

przeczytałam mając 13 lat, to był szok, ona zdecydowała, ze nigdy nie byłam zainteresowana narkotykami. Po wielu latach obejrzałam film, był tak realistyczny, ze miałam wrażenie, ze czułam zapach narkotyków w pokoju, jednak nie dałam rady obejrzeć go do końca.

ocenił(a) film na 9
MadlenC

książkę też przeczytałam w wieku 13 lat , po obejrzeniu filmu jestem pewna, że nigdy nie zainteresuję się narkotykami. jedyny minus filmu, to fakt, że nie zawiera tych wszystkich wątków które posiada książka. aczkolwiek jest to doskonale zilustrowane. polecam, warto obejrzeć.

MadlenC

No jak zwykle książka lepsza, choć ja najpierw obejrzałam film, potem przeczytałam książkę, ale to było kilka lat temu. Przypomnę sobie film, dopiero ocenię. No, ale oceniamy film, więc nie przez pryzmat książki.

MadlenC

Obejrzałam film. Przypomniałam sobie i sobie przypomniałam dlaczego sprzedałam książkę. Po prostu to jest tak okropne, nie przyjemne, że nie chcę więcej oglądać. Szkoda, że muzyka Bowie'go zawsze mi się kojarzy też z tym. No, ale właśnie o to chodzi w filmie, że jest taki nie przyjemny. Nie ma tu się z czego śmiać, jak tam poniżej z haseł. To są realia głupich dzieci! Ale na prawdę wyjście z nałogu, to nie jest "hop-siup".
A, no i w książce chyba matka się tym dzieckiem bardziej przejmowała. No, ale nie dało się wszystkiego w filmie zamieścić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones