PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30641}

My, dzieci z dworca Zoo

Christiane F. - Wir Kinder vom Bahnhof Zoo
7,3 47 070
ocen
7,3 10 1 47070
My, dzieci z dworca Zoo
powrót do forum filmu My, dzieci z dworca Zoo

Podobne ksiązki

ocenił(a) film na 9

obejzalem film i przeczytalem ksiazke , trudno mi porownac bo i film i ksiazka bardzo mi sie podobaly , znacie podobne filmy lub ksiazki - narkotyki i prostytucja wsrod nastolatków ???

Michal17

niec do końca o nastolatkach ale jest świetny film requiem dla snów! bardzo polecam!!!!

ocenił(a) film na 8
Michal17

czytalam kiedys jakas polską ksiazke o tej tematyce, akcja sie toczyla w bardziej wspolczesnych czasch, ale za ch'' nie pamietam tytulu, tylko pamietam ze okladka jakas taka cala kolorowa byla ;) a i jeszcze jedna o ile dobrze pamietam to "wojna polsko ruska" chyba tez jest o narkotykach, ale glowy uciac nie dam bo czytalam dawno temu, ale ryje glowe troche ta ksiazka ;-)

użytkownik usunięty
Michal17

Książka " Pamiętnik narkomanki" Barbary Rosiek. Trochę mniej drastyczna od "Dzieci...", ale również wciągająca.

ocenił(a) film na 6
Michal17

Pamiętnik narkomanki to spirala.. w przeciwieństwie do Dzieci z Dworca Zoo to nędza... ale jesli chcesz jeszcze cos w tym stylu to polecam "Ćpun" - Książka i "Kokaina" a także "Stokrotka" niech nie zmyli cie tytuł to książka opowiadała ona o dziewczynie-narkomance, która pogrążała się w swoim nałogu, walczyła z nim, myślała, że jest na tyle silna, żeby wyrwać się z nałogu, ale znowu się w nim pogrążała. Świetna książka. A także o\podobała mi sie książka "Blizna" wzruszająca...a inne które tez czytałam i o ćpaniu to "Hera moja miłość" "Miłość w Berlinie" i "Idź zapytaj Alice" możesz jeszcze przeczytac "Heroine" Tomasz piatka ale mniej fajne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones