PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=709515}
7,0 1 391
ocen
7,0 10 1 1391
My Little Pony: Equestria Girls Rainbow Rocks
powrót do forum filmu My Little Pony: Equestria Girls - Rainbow Rocks

Aż mnie zatkało,lepsza od pierwszej części,nawet piosenki z wielką przyjemnością słuchałam (Ale
W Angielskim Dubbingu), no po prostu ,rewelacja !!!!!! Utwór ,,Shine Like Rainbows'' według mnie to
jest najlepsza piosenka,lepsza niż ,,Battle Of The Bands i Under Our Spell''

ocenił(a) film na 9
Patrycja_Waszczuk

Ja oglądałem z polskim dubbingiem i też był świetny! Niestety z angielskim była wersja cam (bo bez napisów nie oglądnę ;P).
Też jestem pod wrażeniem tego, że 2 część jest znacznie lepsza od 1 :) A nowe postacie (syreny) też były ciekawe :D

ocenił(a) film na 10
Koyousetsu

Też mi się One podobały,ale One trafiają u mnie na drugie miejsce,bo u mnie na pierwszym miejscu zawsze pozostanie NightMare Moon :)

ocenił(a) film na 9
Patrycja_Waszczuk

Heh :) A ja nigdy za Nightmare Moon nie przepadałem ;) Discorda polubiłem dopiero dość późno. Ale co do syren, to może lubię je dlatego, że ja uwielbiam różne stworzenia, fantastyczne, mityczne, mitologiczne itp :D Albo też dlatego, że byłem pod wrażeniem całego EG2, bo nie sądziłem, że będzie tak fajne :) Jeszcze, co do tych syren, to bardzo mi hipokampy przypominają (takie konie z rybimi ogonami), co bardzo pasuje do ich imidżu, jako iż mają kopyta i są wzorowane na kucykach trochę :) Ale ich wabienie dźwiękiem pasuje bezpośrednio do mitologicznych syren :D

ocenił(a) film na 10
Koyousetsu

:D Widze że nowe EG nie tylko mnie zaskoczyło .

ocenił(a) film na 9
rewolwer12

Hehe, tak samo myślałem, że tylko na mnie zrobiło takie wrażenie :D Ale w sumie widziałem szukając do pobrania, że ludzie też pisali, że jest dobre :)

ocenił(a) film na 10
rewolwer12

Mam nadzieję,że będzie 3 część =)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones