PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=659357}
6,1 1 244
oceny
6,1 10 1 1244
Mystery Road
powrót do forum filmu Mystery Road

Fajnie się rozpoczął ale im dalej tym słabiej, film zdecydowanie za długi przez co momentami można przysnąć.
Mały spojler a zarazem pytanie ??
Dlaczego właściwie zabijano te dziewczyny i kto je mordował ? Do kogo strzelał główny bohater na końcu filmu, kim byli ci ludzie?
Starałem się oglądać film w miarę uważnie ale jak widać coś nie skumałem tej końcówki, jak mógłby ją ktoś wytłumaczyć byłbym wdzięczny :)

ocenił(a) film na 6
rs55

Dziewczyny były mordowane przez tych handlarzy narkotyków, z którymi główny bohater (i jego kolega Johanna??) się strzelał na końcu. Świadczy o tym ślad zadrapania brązowej tapicerki w jednym z samochodów bandytów, którą dostrzega detektyw. Tylko czemu je mordowali....sama się zastanawiam, chcieli odzyskać torbę z heroiną-to pewne, ale po co te mordy?

ocenił(a) film na 7
fairy_fw

dziewczyny przychodzily po dragi do tego kundla ktory ukradl auto z herą , a potem jemu ktos ukradł here .moze chcieli wydobyc jakies info ? na koncu przeciez jego tez wywlekli z auta i wsadzili do drugiego na tzw. rozwałkę .Tak mi sie wydaje.

ocenił(a) film na 7
parszywykutafon

Dokładnie tak. Rombnely im prochy, wiec zostaly zlikwidowane. Normalka w takiej "branży"

ocenił(a) film na 7
fairy_fw

po co mordy ? to proste. Dziewczyny w zamian za prochy u miejscowego dilera były wysyłane do handlarzy aby "robiły im dobrze", jak to sam diler określił kiedy Jay go przesłuchiwał. Nie miały kasy więc tak się odpłacały. Handlarze to po prostu gnidy i tyle, mordowali je dla własnej satysfakcji. Zwróć uwagę jak miejscowa ludność (czyli aborygeni) byli traktowani przez białych, jak śmiecie. Te dziewczyny również, wykorzystano je i potem mordowano, bo przecież były czarne, były śmieciami...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones