PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7949}
7,6 10 439
ocen
7,6 10 1 10439
7,5 17
ocen krytyków
Mystery Train
powrót do forum filmu Mystery Train

słucham sobie teraz Blue Moon-Elvis Presley z youtube, alles klar, pije szampana juz chyba 3ci kielon, z poczatku nie wiedziałem jak podejść do Jarmucha przeto mój pierwszy jego film obejrzany, zacząłem od srodka twórczości, dostał za ten film nagrodę w Cannes czy coś. Pierwsza historia, początek filmu leciał i leciał nie wiedziałem czy się rozkręci, wreszcie im więcej luzu, zero interpretacji, po prostu hipno lepiej podziałała aż pod koniec zacząłem z uśmiechem na twarzy oglądać resztę filmu, chyba teraz za każdym razem będę pić do filmów Jarmuscha :) Prócz tego dodam jeszcze że podobała mi się gra świateł, ruchy kamer i młoda japonka :) pozdraWIAM%%

ocenił(a) film na 8
nephilim_718

Nie ukrywam,że 3 lekkie piwa, zimne, w upalną noc, były niezbędnym dodatkiem do Mystery. Ty człowieku zrozumiałeś, o co w tym filmie chodzi.... o senną atmosferę prowincjonalnego miasta, któremu przyglądamy się razem z bohaterami i tak jak oni robimy różne uprzyjemniające życie rzeczy. Dziwny, zabawny, senny i rozlużniający Jarmush. Warto obejrzeć.

nephilim_718

Dokładnie tak oglądałam Kochankowie umierają ostatni... bardzo mi się podobał. Na zmianę leciał film i Spotify :) Właśnie Tak ogląda się filmy tego reżysera.

ocenił(a) film na 8
karitryczak

To znaczy, że przerywałaś film w środku żeby posłuchać sobie muzyki?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones