PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=731370}
5,5 1 152
oceny
5,5 10 1 1152
Mythica: The Darkspore
powrót do forum filmu Mythica: The Darkspore

Delikatnie mówiąc kompletnie nie rozumiem tak słabej oceny tego filmu. Skoro taki gniot (nie boję się tego powiedzieć) jak "Niezgodna" lub inne części tego "czegoś" mogą być oceniane na 7 i wyżej, to dlaczego to zasłużyło na jakieś marne 3. Najwyraźniej filmy w większości zostały ocenione przez dzieci, które są głodne amełykańskiego szoł pełnego wybuchów, prawie-nagich kobiet, szybkich samochodów i metroseksualnych, napakowanych rycerzy, którzy logikę prawdopodobnie zostawili w innych spodniach.
Wracając do samego filmu, po raz kolejny się nie zawiodłem. Z czystym sumieniem polecam ten film fanom gatunku. Możemy tu znaleźć wszystko: rycerzy, magię, piękne kobiety, ciekawą fabułę oraz masę zabawnych dialogów. Oczywiście, można się trochę przyczepić do efektów specjalnych, ale pewnie budżet nie pozwalał na więcej. Mi osobiście to w żadnym wypadku nie przeszkadzało. Zdecydowanie polecam ten film i z niecierpliwością czekam na następną część.

Wie ktoś może gdzie mogę obejrzeć z napisami pl lub lektorem, dubbingiem?

użytkownik usunięty
LAPSUSEN

Szczerze mówiąc wątpię. Film jest niskobudżetowy, niszowy, więc znalezienie do niego napisów w języku polskim graniczy z cudem. Jedyna opcja to pobrać angielskie napisy i przetłumaczyć na własną rękę. Oczywiście zakładając, że komuś się zechce :)

ocenił(a) film na 6
LAPSUSEN

Też mam z tym problem :( Byłam pod wrażeniem pierwszej części i przeszukałam internety w poszukiwaniu następnej, właśnie tej. I udało się! Znalazłam anglojęzyczną. To mnie nie powstrzymało, przecież niepierwszy raz, w akcie zniecierpliwienia, sięgam po oryginalna propozycje. Jednak albo zawiodła moja znajomość języka ( a raczej moje braki) albo aktorzy cedzili słowa przez zęby bo nie byłam wstanie zrozumieć o co chodzi. To niestety popsuło mi całą przyjemność z oglądania więc, żeby się nie zniechęcać, postanowiłam zaprzestać. Liczę, że mimo niszowego charakteru produkcji, ktoś się zlituje i stworzy napisy dla takich kmiotków jak ja ( pierwsza część jest nawet z lektorem wiec może istnieje szansa).
Zgadzam się z Prometieuszem. "Niezgodna" jest moim nowym wyznacznikiem straconego czasu. Film koszmarny i niegodny, ale o gustach się nie dyskutuje. Ciesze się, że miałam okazje zobaczyć Mythica i liczę na więcej. :)

użytkownik usunięty
Dragonfly_8

Bardzo się cieszę widząc kogoś, kto myśli podobnie. Pozdrawiam :)

Dragonfly_8

na TV4 jakoś w najbliższych dniach mają być obie części ;)

ocenił(a) film na 6
clementineKR

o to fantastycznie! jeno niestety nie mam telewizji i teraz tego żałuje :(

Dragonfly_8

I jak, znalazłaś to czego szukałaś? Ja ze 2 lata temu oglądałem już całą serię po polsku na Cda.

LAPSUSEN

Kilka godzin temu leciał na tv4 więc gdzieś w internetach powinien być z lektorem, skoro nawet w tv puścili :D

ocenił(a) film na 6
naka1234

właśnie zabieram się do oglądania :D

LAPSUSEN

Jeśli nadal ktoś szuka to wszystkie części są na zalukaj brakuje tylko napisów do 4. Pozdro dla tych którym zależy nie tylko na efektach i doceniają dobre filmy.

ocenił(a) film na 8

Masz rację ! Film jest świetny, a jego ocena jest mozno zaniżona. W sumie spójrzmy prawdzie w oczy, coraz mniej jest wytrwanych oglądaczy ciekawych fantasy, obecnie za fantasy uważa się filmy o wampirach i ekranizacje bajek i GOT ! Smunto mi gdy ktoś mówi, że uwielbia fantasy i jedyne co potrafi wymienić to Gra o Tron ...

Neemeyeeth

Dobre fantasy to "Conan Barbarzynca" z Arnoldem i "Excalibur", a nie ten gniot. A z seriali to "Gra o tron" do piet nie dorasta "Robinowi z Sherwood".

ocenił(a) film na 8
CyboRKg

Zgadzam się z twoją wypowiedzią, ale i tak nie uważam, żeby Mythica, było złym filmem. Po prostu budżet nie pozwolił na więcej.

CyboRKg

zgadzam się jeśli chodzi o Robina Z Sherwood.Ten serial,cała magiczna otoczka serialu,muzyka,intro które do dziś pamiętam eh.... szkoda ,że już takich serialów się nie robi.

ocenił(a) film na 6
Neemeyeeth

"(...) obecnie za fantasy uważa się filmy o wampirach i ekranizacje bajek i GOT ! "
Chyba masz nieco lepsze zdanie na temat świadomości widzów ode mnie. Jak dotąd raczej spotykałem się z utożsamianiem fantasy z czasami średniowiecznymi z dodatkiem magii, smoków, elfów i/lub orków. Jak coś nie przypomina "Władcy pierścieni", stara się jakoś wymykać z tego worka, to większość to uzna za SF.

ocenił(a) film na 8
Khaosth

Nie będę się kłócić. Na dobrą sprawę wszystko zależy od środowiska w jakim kto przebywa i ja się spotykam z taką, a nie inną opinią. Nie mówię, że nie mam racji, ale jednak patrząc teraz z dystansu myślę, że moje słowa nie są raczej obiektywne. Zwracam więc honor :)

ocenił(a) film na 6
Neemeyeeth

A kto tam komu honor zabierał? :)
Ja też opieram się jedynie na subiektywnych wrażeniach. Tej kwestii raczej się nie da obiektywnie zweryfikować i pewnie oboje mamy po trochu racji.

Neemeyeeth

Dobra... poszedłem dalej w komentarze i widzę, że już dawno obejrzane ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones