PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=125184}

Na celowniku

Xia ri fu xing
6,7 811
ocen
6,7 10 1 811
Na celowniku
powrót do forum filmu Na celowniku

Film nie przetrwał próby czasu. Może 20 lat temu bawił, teraz jest krótko mówiąc żenujący. A może to ja dorosłem i już nie czuję tego klimatu?
Trzeba przyznać, iż walki są bardzo dobre. Trójka Braci jak zawsze daje radę i choć sztuki walki oraz ich ukazanie w kinematografii przeszły długą drogę od tamtego czasu - zawsze przyjemnie jest popatrzeć na to co robią Yuen Biao, Jackie Chan oraz Sammo Hung. Zwłaszcza ten ostatni, który dzięki swojej tuszy przeczy prawom fizyki i ukazuje nam ewolucje bijące na głowę te z Tony Hawk: American Wasteland.
Niestety scenariusz, teksty, gra aktorów, montaż, udźwiękowienie oraz infantylne siniaki po ciosach ściągają film coraz niżej i niżej.
I nie da się ukryć, iż dla wielu kinomaniaków film leży na poizomie piekła, albo i jeszcze niżej.
Z sentymentu pokuszę się jednak o nieco subiektywną ocenę.
W ogólnym rozrachunku 5/10. Ni mniej ni więcej...

yazz_aka_maish

Zależy jak podejdziemy do tego filmu. Jeżeli na poważnie to rzeczywiście z wymienionych powodów może wydać się archaiczny. Ale jeżeli podejdziemy do niego z przymrużeniem oka, te same elementy czynią go zabawnym i sympatycznym.
Warto też zwrócić uwagę na charakterystyczną, dynamiczną pracę kamery.

ocenił(a) film na 9
yazz_aka_maish

Żenującą to można uznać twoją irytację filmem w postaci tego postu patrząc zwłaszcza na jego rocznik ...
Film jest extra bo nie jest przepełniony bajerami rodem z XXI w.
Tym bardziej można mieć do niego sentyment bo się wychowało na takich filmach .Sama choreografia walk zasługuje na szacunek ...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
cotypowiesz

iście inteligentny post współczuje twemu psu ,że ma takiego właściciela

ocenił(a) film na 3
yazz_aka_maish

Walki są rzeczywiście super, ale reszta to nie moje klimaty:) Zajefajna akcja gdy oni się trzaskają,a dziewczyna wypala z pistoletu:):p

ocenił(a) film na 3
yazz_aka_maish

Rzeczywiście, film bardzo słaby. Fabuła jest beznadziejna. A nawet prawie jej nie ma.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones