PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=233697}
7,0 672
oceny
7,0 10 1 672
Na drodze miłości
powrót do forum filmu Na drodze miłości

......
Wezcie ten tytuł zmieńcie...!
Ten film wcale nie mam tytułu "Na drodze miłości", tylko "Bóg wie".!!
Proszę zmieńcie ten tytuł!
To gazeta go tak przetłumaczyła... a nie powinni zmieniać tego tytułu, bo on ma duże znaczenie w filmie...

"Bóg wie", a nie "Na drodze miłości"... :/

użytkownik usunięty
__KarLa__

Tak tylko oni zawsze muszą tą miłość gdzieś zmieścić! Też byłam oburzona! Brat dzisiaj mi przynosi i powiedział, że z takim tytułem i kolejnym romansidłem SRK to ostatni raz, bo się wstydu najadł w kiosku! No i ja myślę będzie kolejny romans jakiś, a tu taki dramat! Ja bym to nazwała "Drogą w stronę sznurka". This is good title:/ Depresja mi nie przejdzie dopóki drugi raz nie obejrzę!

Faktycznie, z tym tytułem trafili jak kulą w płot... Princessarweno twój tytuł jest znacznie lepszy :) , ale zdradza zakończenie filmu.
Mogli po prostu tytuł zostawić oryginalny, w końcu to imię głównego bohatera. Nic innego nie trzeba było wymyślać.

ocenił(a) film na 6
__KarLa__

ja już od wielu lat się zastanawiam, skąd oni ten tytuł wzięli... porażka... chyba ktoś tu nieuważnie oglądał film, albo w ogóle nie oglądał :P to nic że w filmie najczęściej wypowiadanym słowem (a właściwie dwoma słowami) jest Ram Jaane, trudno było się domyślić, o co chodzi.... :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones